Skip to main content

Topic: Pulse Jet HobbyKing (Read 9203 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pulse Jet HobbyKing

Reply #1
Pa nisi ga valjda u stanu zakurio?!

Odg: Pulse Jet HobbyKing

Reply #2
A majke ti, pa to nitko nikad nije napravio, pogotovo ne u stanu. :)

Odg: Pulse Jet HobbyKing

Reply #3
Flug mit dem Pulso-Funjet


razmisli o nekoj toplinskoj izolaciji između modela i pulsa.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Pulse Jet HobbyKing

Reply #4
problem je što je radjet nešto manjeg trupa od funjeta, a krila se drže samo bočno s malo ljepila,
a s druge strane, pulsjet s HK je malo veći i teži od onog s filmića iznad na funjetu...


pa kad to dvoje zbrojiš... i još tank goriva od 350ml i nešto elektronike, oko kilu i pol samo tako, mislim da to ne bi šljakalo na radjetu.
morat ću skemijati neki zagi ostakljeni i s jednom ramenjačom za ojačanje,
pa probat jel leti i jel bu preživio prvi zavoj, pošto nema oduzimanja gasa pa su sile dosta velike  ;D

no prije toga obavezan test motora na livadi, da vidim jel glasan na otvorenome kao i doma  :D

Odg: Pulse Jet HobbyKing

Reply #5
Tomek ja doniram funjeta , ovo me zanima kak bu letilo
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Pulse Jet HobbyKing

Reply #6
ma sve važi, sam da vidim kak to radi na dasci malo i vidim jel se gasi i kak se starta po zimi(vani pišu da dosta teško naspram ljeta)
pa onda let na nekom zagiju, a onda kad skužim svu proceduru, ide na nekaj manje i brže.

jer s tom težinom pogona(oko 900g) zagi bi mogao u zrak iz ruke, radi raspona/površine krila,
a ovi manji bojim se samo s bungeejem i rampom(oboje jasno, nemam  :'( )
mislio sam da je motor malo manji nego što je.  ma vidjet ćeš ga na livadi nadam se uskoro pa daš savjet za neki model možda bolji od zagija(da je jeftin za početak)

Odg: Pulse Jet HobbyKing

Reply #7
Bum ja napravil rampu od aluminija, imam materijala u radioni
Samo trebamo gumu,
Moramo saznat gdje ima gume za nabavit.
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Pulse Jet HobbyKing

Reply #8
Kaj nema Mirtek onaj lepi lansercic kaj baca kak top :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Pulse Jet HobbyKing

Reply #9
Za prvih par letova možete pitat kk159 ili vam Krešu, tatu od malog Frana(sad ste skužili :D)
Vjerujem da će vam posudit na livadi kad se nađete, tom ti znaš kak ide hot spot u zrak s tom rampom. Kad smoveć kod hot spota, to bi bio prikladan model ali malo uvećan. Isto tako bi dobra bila
i virus delta, o virusu se obratite Kristijanu, čovjek koji vam je napravio
race rata.
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Pulse Jet HobbyKing

Reply #11
E taj taj :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Pulse Jet HobbyKing

Reply #12
svakako bi molio termin kada će to ić u nebo, par dana ranije  :P
Cesna 1,6 m nitro
F-14 Playboy edf
Easy Glider Pro
Extra 260 PA
Extra 300 ( pred kraj izrade ), Pitts u izradi

Odg: Pulse Jet HobbyKing

Reply #13
Jezuš kristuš...to moram vidjeti!!!
 ;D ;D ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Pulse Jet HobbyKing

Reply #14
Nešto takvo davno vidio sam u Zeltweg-u, izmjerili mu policijskim radarom preko 360 km/h. Pazi! I naravno, onda nisu znali što je EPS, EPP, XPS ...