Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 325229 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #165
Sekile, ovo s Jaruna je totalna brija. FPV maher :)


Evo i snimke našeg subotnjeg letenja - dio snimke je s Jazz DDG quada done by Jazavac, a dio s Talona. Sve FPV naravno, uz veliku podršku Sekilea. Thx ekipa, moramo ponoviti. Jazz Quad & X-UAV Talon: Chase

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #166
Ma covjece ovo je totalno ludilo, ja nisam bolju snimku sa gimbalom vidio, prvo ides ful brzo i njuska ti ne ulazi u kadar, savrseno  8) 8)  Ali kadrovi kad letis iznad sume fantazija

 

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #167
Gdje je ovo snimano? Prekrasno zgleda...

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #168
Ma covjece ovo je totalno ludilo, ja nisam bolju snimku sa gimbalom vidio, prvo ides ful brzo i njuska ti ne ulazi u kadar, savrseno  8) 8)  Ali kadrovi kad letis iznad sume fantazija


Hvala, hvala, ipak si ti moj miniquad idol i pravi ljubitelj niske vožnje 8)
Sad moraš i ti nabaviti fpv jurilicu i prijeći na još mračniju stranu

BTW, slika je puno bolja na vimeu, YT uništi snimku skroz.
https://vimeo.com/103131469


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #170
Kakva dobra lokacija...još nisam nikad bio tamo. Vidim trebao bi :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #171
Pa svake godine imamo modelarski miting i sajam tamo. Mogu doći letjeti svi članovi MAK VG ili kao gosti u pratnji člana.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #172
Kad je ove godine? Prošle nisam mogao doći zbog manjka prijevoznog sredstva :)




Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #176
Ekipi ne bi smetalo niti da si im s pravim helicem brijo glave. Predobro, vidi se da si bio mlad i lud :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #177
E da sam tad imao minija vidjeli bi oni sto je ludo  ;D , ovak su jos dobro prosli

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #178
Eto Krešo  zašto stari filmaši vole i spominju svoje ''stare i najbolje'' snimke.....Što ne znači da si ostario..... :D ;D ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #179
Jel se to sad preimenovalo u Lost in theory i odrzava se svake godine u Deringaju, par km od Gracaca? :)