Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 325520 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #750
 ;D ;D ;D  zato i trazim mobius cam, zao mi je gopro razbit, ali kad nabavim onda ce igre da pocnu  8)



Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #753
E to se zove biti u fokusu,svaka cast!

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #754
Živio Denis , držim da se Tvoja letačka preciznost  poboljšava ... neovisno o vještoj  montaži ...bravo....sada Tebi i Kreši nedostaju još dvoje ''vaše klase'', pa se ide na briškulu i trešetu....(čitaj profi natjecanje)  8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #755
Hvala decki ;D

Gosp Remote, rijeci vam se pozlatile ;)

Svi smo mi tu negdje, samo kaj su ovi drugi srameci decki :D

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #756
@Denis , dakle postoje još dvoje ''rasnih '' (trenutno) , ali trebaju još poraditi na psihološkom pristupu i vokabularu.... :D :D :D ...
Neću ih imenovat ,ali ću ih samo ''oštro'' pogledat...a oni znaju koji su.... ;)
Pozdrav , a siguran sam da će se  moje želje  ostvariti....Ciao  :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #757
Lucko meet, odlican pogodjen dan sto se tice vremena ;D hmmm krivo sam se izrazio :D vrijeme je bilo suncano, ali nas vrijeme skratilo za jedan sat , posto se mijenjao sat  :D

http://www.youtube.com/watch?v=gDDs_JLyN6E

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #758
Živio Denis , dobro je da se događaju utrke , nego reci pišu li se se rezultati ?
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #759
Hmm Remote, osobno sam vidio službeni papir sa rezultatima sa utrke :D . Zanimljiva je priča kada su trebali zapisivati rezultate uzeli su neki papir a4 koji je prije toga bio ubiti karta staze okrenili su ga naopacke i napravili tablicu kao za bellu i tamo pisali sve rezultate. Sada ne znam koje je bilo pobjedničko vrijeme ali na kvalifikacijama najbolje je bilo oko 40 sec.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #760
Kvalifikacije 37. nekaj ;D ali sam se glupirao pa prvi ispao ;D smjestili su mi u startu ;D

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #761
Hvala Sparrow  i Denis , Pa ni Šumi nije postao odmah SCHUMI... :) ...

Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #763
Živio Denis , sve za pet.....ali malo sam šokiran jer ste finog i dobrog Krešu ''naučili'' da pokazuje srednjak ....i to prilično često...hmmmm,ali što ću ...Vi ste takva generacija.... ;D ;D ;D ......E moj Dag ....i tebe su uspjeli komercijalizirat... ;) ...ali od vas deset,držim da će nagodinu biti jedan pobjednik. 8)

 
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #764
To je los utjecaj drustva Remote. Da se nismo uklopili, dobili bi tamo batina. Da si ti dosao i vidio situaciju, i ti bi sramezljivo dignuo prst u zrak... :)