Skip to main content

Topic: ASK-21 (Read 7791 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ASK-21

Reply #1
Fora jedralka, nemogu vjerovat da je teška samo 67g., kak ga misliš vinut u zrak, šlepanjem il ga ispalit sa gumom.

Odg: ASK-21

Reply #2
Prvi puta ću ga na gumu, a kasnije šlepom.
Sve je došlo u paketu, i guma i konac za šlep, ima i servo za otkvačit...ma kompletna zezancija.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: ASK-21

Reply #3
Koliko te izaslo s postarinom ak se smije znati?
Jedva cekam da vidim maiden.
Lp,
Alex


Odg: ASK-21

Reply #5
Joj kak je to mići,
Super mi je usporedba na stolu s zdjelicom gdje su mandarine iz Černobila.  ;) ;) ;) ;)

Daj javi kako to leti

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: ASK-21

Reply #6
Joj kak je to mići,
Super mi je usporedba na stolu s zdjelicom gdje su mandarine iz Černobila.  ;) ;) ;) ;)

Daj javi kako to leti

lp

 :D :D :D
Nisu mandarine, već crveni grejp  8)
Ma to mora letit, ima ugrađen ASX3, dakle 3 žiroskopa za sve osi, gledao sam na jubito-u da ga tip leti na vjetru od 40 km/h   ???
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: ASK-21

Reply #7
sumljiv je meni Varadero. 8)..sve je pocelo s jedrilicom... :).koja je sad R.I.P :(.....pa sve silni modeli.. :P..sad ako se ufura sa ovom mini jedrilicom.. :-\..nagodinu on jotice leta.. :D.jos ce i na takmicenja ic.... ;D.
Turnigy 9X


Odg: ASK-21

Reply #9
sobzirom da je vjetar bio 18kmh...i prvi put ispucavanje...jedrilica ce se sigurno ljepo ponasat s ljepsim uvjetima prognoze.... 8)
Turnigy 9X

Odg: ASK-21

Reply #10
Odlično izgleda i super leti. Kako nisam baš u korak s tehnikom na području stanica, zanima me moze li se ovaj mali ASK letjeti sa bilo kojom 2.4Ghz stanicom ili samo Spektrum DX. ?




Odg: ASK-21

Reply #11
Odlično izgleda i super leti. Kako nisam baš u korak s tehnikom na području stanica, zanima me moze li se ovaj mali ASK letjeti sa bilo kojom 2.4Ghz stanicom ili samo Spektrum DX. ?

Samo sa onima koje podržavaju DSM2/DSMX protokol, daklem osim svih Spektruma, ima i JR stara, mislim da je 9303 il tak nešto, a i HobbyKing Orange T-SIX koja je čista kopija Spektrum DX6i stanice.

Naravno paše i bilo koja (tipa Turnigy9Xr) u koju ubaciš DSM2 modul (opet može Orange sa HobbyKinga)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.


Odg: ASK-21

Reply #13
hvala. Ja letim sa Mx-16 na 35Mhz, znaci najbolja varijanta bi mi bila odmah sa jedrilicom naručiti


http://shop.lindinger.at/product_info.php?cPath=1703_1705&products_id=90074

Hm, da, ako misliš letiti samo taj jedan model sa stanicom. (ovaj link si dao za Mode1 stanicu, dakle, gas na desnoj palici).
DX5 nema memoriju za više modela, no zato je jeftinjara
Moja preporuka ti je DX9, ovih BNF modela za Spektruma ima jako puno, velikuh i malih. Osobno imam Hawker Hurricane, raspona 1,35m, pa mali Spitfire, mali helić i sad ovu jedrilicu . To su kupovni.
Ostalo...paaa imam još 15ak aviona, što kupovnih što pravljenih, i sve letim s DX8. Naravno , u svakom modelu je prijemnik (kad su jeftini, 5$ dođe Orange sa Hobbykinga za razliku od Spektrum originalnih prijemnika koji su od 50$ pa naviše).
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: ASK-21

Reply #14
da. to sad treba razmisliti malo, ali mislim da bi za sada uzeo ovu jeftinjaru u mode 2 verziji, pa onda kad budem "za pravo" prelazio na 2.4Ghz onda nesto jače. Imam nekoliko modela i prijemnika na 35Mhz i ova Mx-16 je dobra stanica tako da mi je za sad ok.