Skip to main content

Topic: Izrada trupa za Drela Allegro (Read 9606 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Izrada trupa za Drela Allegro

Reply #15
promijenit ces brzo misljenje kada vidis koliko je to tesko u poredjenju sa novim motorima i LiPo,
a na tome malom jedrenjaku svaki gram je dragocijen,
pozdrav

Da Ivane to je tocno, ali ako se pozeli natjecati onda nema izbora ; speed 400 6V, elisa 6x3 i to je to. Sve ostalo ga prebacuje u kategoriju Unlimited, gdje, bojim se nije konkurentan raznim shadow-ima i sl.

M.
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: Izrada trupa za Drela Allegro

Reply #16
Za klasu Unlimited sam već opremljen, FlyQ sa Hackerom, ali to nije poanta ove vježbe, već napraviti model sam od nule a da bude takmičarski (iako možda takmičenja nikada vidjeti neće).

Pozdrav
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Izrada trupa za Drela Allegro

Reply #17
ma bitno je da dobro leti i u tome je zadovoljstvo,
barem kod mene,

Odg: Izrada trupa za Drela Allegro

Reply #18
Evo par slikica o napretku projekta Allegro
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Izrada trupa za Drela Allegro

Reply #19
super izrada trupa, tko ga je izradio

Odg: Izrada trupa za Drella Allegro

Reply #20
zastupstvo ebalte imas u kroatiji,
tako su mi tamo rekli jer ja kod njih godinama kupujem materiale,

www.iz-modellbau.com

Bok!

Koliko ja vidim na njihovim stranicama, zastupstvo za Hrvatsku se nalazi u Austriji, tako da i nije baš da imamo nekoga u RH kod koga možemo samo otići i uzeti komad materijala...Znači, nije ništa dostupnije nego npr. R&G (mada sam našao zastupnika R&G u Srbiji kod kojega se se može nabaviti, jednostavnije nego iz Njemačke).

Tomislav.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7