Skip to main content

Poll

depronska jedrilica,free flight

  • dali ce poletit?
    5 (83.3%)
  • dali je to uvovste moguce?
    1 (16.7%)

Total Members Voted: 5

Topic: depronske jedirilce (male) (Read 3468 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

depronske jedirilce (male)

pozz,jel ima netko plan za malu dperonsku jedrilicu ono free flight da sto duze bude u sraku ? raspon krila mi je max 60cm

Odg: depronske jedirilce (male)

Reply #1
"Dali je to uvovste moguce", pitam se ja!
MAK Zapad


Odg: depronske jedirilce (male)

Reply #3
ovu ejdrilicu sam vidio vec na netu ali nisam nikad pravio,pokusat cu ali imam samo 6mm a nemam 3mm,robi tebe sam viđo vec jel znas gdje je onaj skup skole modelara sutra?

Odg: depronske jedirilce (male)

Reply #4
Na školicu misliš? Ako se ne varam, u Lučkom (Zagreb)
MAK Zapad

Odg: depronske jedirilce (male)

Reply #5
fuck sry na izrazu ali sam iz fking posavine u kojoj sam kako izgleda jedini modelar -.-

Odg: depronske jedirilce (male)

Reply #6
Neka te to ne obeshrabri, samo deri, ako trebaš bilo kakav savjet ima tu hrpa ekipe na forumu koja će ti pomoći. Sretno se jedralkom :)
MAK Zapad

Odg: depronske jedirilce (male)

Reply #7
imam vas milion iz zg-a koji me uce sve sto znam a vec sam sagradio 4 aviona ali jos nemam elketriku -.- a tu jedrilicu ocu onako iz ddosade kao i drge mini avione za free flight

Odg: depronske jedirilce (male)

Reply #8
Ja sam svojedobno radio jednu koju mi je Diogen preporučio sa repnim komandama i letjela je fino sa primitivnim bungee startom ...iako ne previsoko (loš bungee). Sve u svemu izvedivo i leti solidno , ako se dobro sjećam moja je imala "flatbottom" profil ne baš idealan za jedrilice, ali turbo stabilan.

Odg: depronske jedirilce (male)

Reply #9
pozz ljudi evo veceras sam uspio naterat printer da radi xD i ako se zvuci kao da umire ali je okej,startam s projektam free for all :D isprinto sam 15-ak mini planova za tkzv quick build ili fast build avione npr. f16 falcon,f4 phantom... medju njima sam isprinto i planove za onu jedrilicu s ultrajet,kad zavrsim fotkam i stavim ovamo ali to moze sad potrajat nekih nedjelju dana mozda i dvi posto nemam vise 3mm deprona ps.ako se netkom svidja neki avion nek javi pa mu ja proguglam planove i napravim mini :D