Skip to main content

Topic: Raptor 60 (Read 11726 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Raptor 60

Bok svima! Brat i ja imamo raptora v60,spremnog za let,ali jos nije letio,trebamo pomoć!!? :)

Odg: Raptor v60

Reply #1
Slušam. Što vas muči ?

Odg: Raptor v60

Reply #2
ubiti bi najbolje htjeli se nac sa nekime tko je profić za rc heliće.jer od svih dobivamo neke informacije,blizu smo svega ali bi naj bolje bilo da nam neki profić ustela helic i digne prvi put jer nije jeftin da ga slupamo

Odg: Raptor v60

Reply #3
od ku si ti,imas neki helić ili?

Odg: Raptor v60

Reply #4
A tko ce sada van na -500 :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Raptor v60

Reply #5
ma nije -500,kod nas je -4  :),tko je taj robi,mislim da bi nam on mogao pomoći,kakav robi ima helić,jel ima tko raptora v60?


Odg: Raptor v60

Reply #7
ok, a kakav ima wespen?

Odg: Raptor v60

Reply #8
Možda se loviš za krivu stvar. Nije bitan heli već iskustvo i prstići.
 
Dobro si čuo Robi, Wespen, Majk i Light koji ti nudi pomoć sigurno imaju dovoljno iskustva da ti pomognu  ;)
 
Spomenuo bi još Davora iz VG jer čovjek je možda ipak najkompetentniji pošto mu je servisiranje letjelica zanimanje  8)
 
Ovaj tvoj heli je vjerojatno nitro helić pa ti od od ovih ljudi mogu pomoći Light i davor jer imaju takve.
 

Odg: Raptor v60

Reply #9
ok hvala,a di ih mogu naci?nije bas da nista neznamo ali bi htjeli cuti iskusnije

Odg: Raptor v60

Reply #10
da,da nitro helic je

Odg: Raptor v60

Reply #11
Dođeš/te na druženje u dvoranu pa ćemo pogledat što se da učinit. Naravno nećemo ga palit.
Nije ovo vrijeme za letit nitro helić. Na proljeće ili ako ozbiljno zatopli.
Napiši što helić sve ima na sebi: koji motor, servoi, žiro, koja stanica.

Pozdrav
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Raptor v60

Reply #12
Mogu ja za svoj...plizzzz :)

Da Robiju suzice krenu ;)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Raptor v60

Reply #13
Ovak, raptor v6o, motor PRO 70, Thunder Tiger digitalni servo (mislim da je broj 1015), graupner daljinac mx-16, 35mhz, thunder tiger gyro piezo g-1000. To je to. Proljece? Ma mora on poletit prije nove. Motor radi ko vurica.

Odg: Raptor v60

Reply #14
helić je: Raptor v60,motor je PRO 70,gyro sistem je graupner PIEZO 2000,stanica je graupner JR MX16s i servi su,DS1015 digital ACE RC,evo jel jos sta sam zaboravio?