Skip to main content

Topic: Slijeće još jedan trex 700 DFC (Read 11669 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #33
motor- bl750 mx- predobar za tu lovu!!!! još malo i živinče bu v zraku!!!!

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #34
pa kad si ga samo stigel našarafiti ....  :)
ajmo malo slika ....
dx9-xd8-gobac630

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #35
mrle i ja smo neku večer imali foto session, pa ću hitit koju fotku.... btw mrle ga je šarafil, to mu nemogu oduzet... a prek dana se tolko našarafim da mi je gušt gledat mrlu kako ga šarafi navečer iako ga je frajer sastavil i programiral beast za tri vure....

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #36
hnjeh..neznam kak vam se da slagat helije danima.. sklopi ga i idle up!
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #37
eto sa sessiona.... nije bilo nekih komada da ubacimo....  ;)

Re: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #38
Dabl trabl >:D

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Kad bi znao letjeti ne bi koristio modele

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #39
imao sam z-wave bladeove za 700, pa sam ih isao malo pofarbat.... sad jos moram repne umočit malo u crvenu.... 8) pošto imam ds610 i 655 i znam da sam htio na direkt 2s LiFePO4 ali ova sa hk mi je dosla prevelika.... pa smo se odlučili na CC BEC pro reguliran na 6.2v a napajan od nanodrekice 1300mah 6s, malo ludo, ali kad nam je jos sam ona ostala a savrseno paše tu sastrane ;)


Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #41
tim bolje kaj sam ta budala ja.... :D he he

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #42
fakat si bsx.a zalepil na tvrdoooo...
moj proradil na podlogi...pa mi se više ne prčka oko toga
dx9-xd8-gobac630

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #43
da, na tvrdooo.... treba vidjeti kak bu ti se ponasal pod velkom brzinom, ak nebu tresel, onda je dobar, ali ak ti pocne trest onda ga zasvasaj na tvrdo.... kaj se tice onog receievera, imali smo nekih privat problema pa nismo jos stigli probat sa dsmx satelitom... kroz par dana bumo probali....

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #44
odradio tri leta, sve super, leti zakon.... treba se jos malo poigrati sa gainom gyra, ali na tragu smo tzv sweet spota.. zasad 610 i 655 servaci rade super, cak bi komotno rekao da ne vidim razliku izmedu mrletovih bls serva.... sve je to tu negdje u performansama... naravno da cu se kad tad pocastit necim boljim, tipa outrage torqovima, jer su po meni best buy.... ali kak bi rekli, konfekcija.... a mene cisto zanima pouzdanost serva.... znam da su ovi dobri i sve, ali... moram negdje lovu trosit, ne? 8)
ima video maidena, ali nema se bas vremena... probat cu zakacit kroz koji dan.... prvi let je bio na 74 posto, a drugi i treci na 88... malo me sokira kad se zalaufa, ide ko metak.... kaj se tice z wave bladeova, mislim da malo vise struje cicaju zbog tezine, slijede align, pa da vidimo.... a i sto posto su manje stabilne.... ali pod mus i u rezervi ce bit sasvim solidne... ostanite dobri....  ;)