Skip to main content

Topic: Slijeće još jedan trex 700 DFC (Read 11706 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #45
Budi oprezan s tom 1300 mAh batkom, ne znam koliko cuclaju ovi Savöxi, ali meni su Futabe koje su brushless cuclale oko 500 mAh po letu (8-10 min letovi). Ja ne bih letio više od 2 leta s jednim punjenjem, ako i toliko
Kaj se tiče sablji - što teže, to stabilnije heli leti :)
MAK Zapad

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #46
Meni 2100mAh lifepo4 izdrži 8-9 letova na 600-tki. Isti servači, dobro meni je na repu 650 a ne 655 ali to je tu negdje po pitanju struje.

2-3 leta i to je to, punit batku.


http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__23816__Turnigy_nano_tech_2100mAh_2S1P_20C_LiFePo4_Transmitter_Pack_Futaba_T14SG_.html

to je batka koju ja koristim, nema bec-a nema ništa direkt u brain i radi. I dimenzije su savršene za onu rupu u 600-tki, 700-tka vjerojatno ima mrvičak veću.

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #47
da, ali je batka 6s 1300... nije se spustila ni do 4,0 nakon tri leta.... dobra stvar... ali apsolutno nepotrebna.... to mi jos fali.... i bit ce ovo kaj mi je shimpa stavil i bok... uzmem dva komada i mir bozji.... stoji sve kaj se tice tih lopata i tezine, ali kad sam probal mrletov sa alignovim imal sam vise tog nekog sigurnijeg, kak da velim osjecaja, a i neznatno dužeg leta.... nemaju ni zvuk ko alignove.... tak da.... samo pod mus :D sve u svemu ZZ vEEEE rrrrrrr.... totalno nesto sto nisam ni ocekivao..... ni jedan video mi to nije mogao dočarati.... osjecaj preheben.... jedini zasad problem mi je ta autorotacija- stoji li ga stoji u zraku ;D :D

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #48
Nema veze voltaža, nego koliko mAh pocucla, samo onak mali savjet da pripaziš, niš drugo :)
Kaj ti znaš autorotirat?
MAK Zapad

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #49
ne sa velike visine, metar, dva... ali to tek sad sa sedamstotkom, znaci zadnja tri leta pa kad dojdem blizu  sam okinem TH bez beda jer se ovo vrti i vrti i vrti.... s 550 nisam imo tolko povjerenja kolko u ovo.... ali mi je 550 pomogo u vise segmenata....  a i tvoja stanica :D ;)

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #50
batka se jako malo troši.... velim, 15 min leta i na 4.05 je bila negdje, mozda do 4,0 po ćeliji... ali to je tak i tak prelazno dok ne dojdu bolje batke. CC BEC mi je ok, ne grije se, setupiran na 6,2V, neznam zakej.... ali tak sam htel.... kolko god su mi govorili i sve i dalje me strah direkt na 2s LIFePo4.... ali kad dojdu idu odma gore pa ko ih beje.... dalje od zemlj nece :D


Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #52
da, znam :D zato sam ti i razjasnil.... brzo bum i ja krenul, neboj se ;)

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #53
Di ste vi bili dok sam ja sa 450-kom autorotirao  :D :D..probao i sa 550-kom, ali malo tvrdje doskocio, treba vjezbati  :D
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #54
je, bitno je da je sve od parcica na broju....

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #55
da , kad smo kod toga ... i ja bi rado probal auto rotaciju sa 30 metara visine , ali me prrrrrrrpaaaaa
ovak s 5 metri nije frka ..... ;) ;)
dx9-xd8-gobac630

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #56
Tata pegla inverted s prek 100 m visine, al mora bit bar 600ka :) Mislim, da se pohvalim malo jel :P
MAK Zapad

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #57
Robi, nemoj njatke nego KUPI HELI I IDEMO LETIT!!

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #58
Daj mi nofce i idem odma po jednog u Švajghofer :D
MAK Zapad