Skip to main content

Topic: Slijeće još jedan trex 700 DFC (Read 11709 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #60
da se nadovezem, jucer deseti jubilarni let! vec sam ga zapio... beastx na pro... sad je upravljiv... ;)



Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #63
kad pocnem igrat loto i kad dobijem, dobis dva koja hoces sa setupom koji ti odgovara... vazi? ;)

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #64
Držim te za riječ!
MAK Zapad

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #65
eto ga stigle i nove sablje i nedavno i novi canopy (25$ na century rc- fakat se isplati). SABlje su SAB 710x62mm black/white.... sinoć sam ih isprobao na jednom osvjetljenom zagrebackom (praznom) parkingu i moram priznat da sam ostao impresioniran..... ovo je bio prvi put da sam drasticno osjetio razliku nekog ajmo rec upgradea, nevjerovatno.... leti bolje neusporedivo, puno su preciznije i ulile su mi jos vise povjerenja....

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #66
tu su i nove repne sablje, isto sabove, koje sam pak morao malo s dremelom trimat jer kad udju u gripove zapinju dolje unutra na saraf od gripa..... ali i dalje nisam zadovoljan repom i cim za to bude vremena ide se po edge repne.... najbolje su i tocka!!!

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #67
Najs. Super izgleda s tom maskom, meni jedna od najdražih.  :)

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #68
Najs. Super izgleda s tom maskom, meni jedna od najdražih.  :)

-Jura
je, fora je... iako je za v2.... malo je uzi i drukčijeg oblika.... iskreno i dalje mi je najlepsi dfc... samo ovaj je kostal sitju baksa, pa je to presudilo, a i dobro se vidi u zraku...

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #69
DFC maska je meni onak.. Čudno mi je to kaj "visi" na nosu.. inace, je, lijepa je. Sad mi je naljepša maska za DFC ona nova wrap-around kaj je Align stavio kao upgrade. Ta maska + Edge elise all around + F3C skije = killer heli IMHO. Ja, na simulatoru (nisam JOŠ letio s maskom u živo, niti u zadnje vrijeme nisam baš letio jer trebam pitch podesit opet (metalna glava je sad gore) ali imam analogni pitch guage. Na oko mi se cini kao da imam kolektive u sredini ali on pokazije 0*..) nikad ne vidim zelenu dobro u zraku ako idem dalje od sebe. Bijelu vidim super, žutu, narančastu i crvenu isto, ali zeleno nikako.. Valjda je do osobe. Mada ja ne shvacam kako neko može izgubit orientaciju sa 700.. Toliko je velik i ima takav "presence" da je meni nemoguce vidjet kako je okrenut, ako je u nekoj razumnoj udaljenosti od mene (znaci da nije sad 150, 200m od mene)

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #70
dosad sam letio sa tri canopya i svaki se vidi.... mislum da i 200+ metara....

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #71
nice   :) :)
dx9-xd8-gobac630

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #72
mali update na SABice.... strava kolko su dobre..... leti jako jako dobro i usudio bi se rec bqrem dvostruko bolje od alignovih, iako tictoc i nije toliko zahtjevan za pilota, zahtjevan je za heli, sablje, i tu se vidi koliko su bolje jer se heli ne strese na promjeni pitcha... medjutim, pijandure su.... scicaju bateriju da je to strasno.... letim 3.5 do 4 minute vecinom na 75, malo na 93%.... batka na 3.8v eto.. dobro, sa 5000 batkom mogu nategnut 4.30min al to je to.... na kraju krajeva radije cu letit sa njima jer se prekrasno ponasa i stvarno ga je krasno za vozit.... ;)

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #73
Probajte 690mm, možda pomogne s batkom.. A i međuostalom 4.30 min je dosta dobro vrijeme leta.  :) (barem po meni)

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Slijeće još jedan trex 700 DFC

Reply #74
jura oa do sad sam ih vozil... sam ti rekel... navodno su nove align 700 jako dobre.... ali za sablje otom potom...