Skip to main content

Topic: Kineski Vbar = FuBar (Read 8617 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #15
Mislim da ak se kupi da ide  :D Po tome ću počet kopat kad vidim kak radi u zraku (ak radi uopće :D)
MAK Zapad

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #16
Radi i Pro  :) Samo mi je jučer komp prdnuo na rosu pa nisam mogao napisat. Sve u svemu, jedva čekam da probam to u zraku
MAK Zapad

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #17
Kako si stavio Pro gore?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #18
Skinuo sam neki crackani Mikado software koji ne traži autorizaciju (ni prošli nije tražio, ali nisam imao pro opcije)
Na unitu je očito već Pro FW, tak da imam bank switching i sve ostale pizdarije na interfaceu za tweakat :)
MAK Zapad

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #19
bravo!
bumo vidli jel ide i sa tgy 3dh
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18


Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #21
To je taj
MAK Zapad



Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #24
bu on dobar za 450 i ovak ;D



Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #27
Dobri ljudi na RCGroupsima su to već napravili, sve je zaliveno u plastici pa se ne vidi o kojim MEMS senzorima se radi



MAK Zapad

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #28
Sljedeća stvar koju ću napravit je naručit kućište od Mini V-Bara pa da i ja mogu bit pravi baja. K'o ekipa s M3 (a ustvari 316) :D
MAK Zapad

Odg: Kineski Vbar = FuBar

Reply #29
Sljedeća stvar koju ću napravit je naručit kućište od Mini V-Bara pa da i ja mogu bit pravi baja. K'o ekipa s M3 (a ustvari 316) :D

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C