Skip to main content

Topic: Turnigy servo HV-787 (Read 2298 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Turnigy servo HV-787

Pogledajte malo bolje ovaj turnigy servo HV-787:

http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9985&Product_Name=Turnigy_HV-787_Digital_HV-2S_Servo_8.44kg/_.033sec_/_67g


Njegove karakteristike su identične ovom MKS-ovom servu (MKS HV-787) koji po tehničkim podacima izgleda zapanjujuće dobro pogotovo ako se u obzir uzme cijena a i ima ga na skladištu za razliku od MKS-a

http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9984&Product_Name=MKS_HV-787_Digital_HV-2S_Servo_8.44kg/_.033sec_/_79g

To čudo dere po kilaži, brzini a ide i na heliće koji koriste 2S bateriju. Cijena??? Zar je treba komentirati?
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Turnigy servo HV-787

Reply #1
To je OEM MKS servo, rekao Jason da su od MKSa uzeli servace i kelje Turnigy naljke.

doci ce i BLS980 uskoro, imam MKS verziju na repu i drzi "majke mi"
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: Turnigy servo HV-787

Reply #3
Neka neka njih, što više takvih stvari to nama bolje a ne dati za neku Futabu ili JR cijelo bogatstvo a ono isti k....
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Turnigy servo HV-787

Reply #4
E sad se premisljam za novu 600-tku.

Jel uzeti 4 komada HV 787 i furati se na 2S lipo

ili uzeti 3 x BLS 950 + BLS 980 brushlesse i furati na 6V.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: Turnigy servo HV-787

Reply #6
Ma kakva snaga, kaj ce mi 31kg :)

Pitanje je samo bali BLS ili High voltage :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Turnigy servo HV-787

Reply #7
Stigao mi danas ovaj turnigy HV787 servo. Što reći nego da je stvarno jako brz. Probao sam ga najprije onako na stolu i vać se tad vidilo da je to ipak nešto dobro  Dosad sam na Protosu imao kombinaciju Futaba GY401 i Futaba S9253. Stvar je funkcionirala jako dobro ali ovaj Turnigy je definitivno bolji. Deklarirana mu je brzina na 6V 0.041s dok je na 7.4V 0.033s što je izuzetno dobro. Futaba je 0.08 brzine i kod naglog vertikalnog "ispaljivanja" helića rep bi lagano trznuo i vratio se dok ovaj stoji kao ukopan. Hakirao sam regler da mi dava 6V za elektroniku pa sam siguran da su i njemu radni uvjeti zadovoljeni a zasigurno se povećala snaga i brzina serva za cikliku. Sutra sljedi test na livadi samo se nadam da će sve ostati u komadu.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Turnigy servo HV-787

Reply #8
HV-787 je uistinu jako dobar servo. Iako se kaže da Futaba 401 nije više toliko dobar žiro u odnosu na konkurenciju ali u kombinaciji s ovim servom radi jako dobro i trebao sam smanjiti gain jer je servo prebrz u odnosu na dosadašnji S9253 koji je bio na Protosu. Rep se zakopava na mjestu nakon jakih pirueta, kod naglog vertikalnog ispaljivanja rep je i dalje na svom mjestu. Uglavnom ako vam treba jako brz servo onda je ovo jako dobra kupnja jer mu je cijena 55 dolara + dostava. Danas je protos jako dobro išao s ovim servom ali jedna druga stvar je problem a to su moje oči, živci i refleksi stoga Protos će vjerovatno u prodaju jer mi je ovo previše stresno za voziti. Ne odvajam se ja od svojeg Raptor-a koji je u vožnji kao da voziš glider nakon protosa.
Jebo struju, samo nitro i benzin.