Skip to main content

Topic: pitanje (Read 9297 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pitanje

ovako,tek sam usao u svijet letenja i zanimaju me samo helikopteri slicni pravima pa me zanima dali mi itko moze rec gdje mogu nabaviti model eurocopter 155 1d ako uopce postoji model....novci nisu problem....bilokakav ili elektro ili nitro ???
unaprijed hvala

Odg: pitanje

Reply #1
Mislim da za Trex 450 i cini mi se 600 imas scale fuselage Eurocoptera.

Wesp
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: pitanje

Reply #2
tnx, i kako stojimo u hr sa huge scale turbinskim heličima dali to ima ko uopče u rh??

Odg: pitanje

Reply #3
 :D a može i  :'(

Odg: pitanje

Reply #4
čemu to??mislim vidio sam to i pitam dali toga ima tu uopče......

Odg: pitanje

Reply #5
Pa vidio sam da za tebe novci nisu problem međutim  za većinu nas je, pa se najprije smijem samom sebi i većini modelara poput mene pa onda suza zato što mi je žao što smo tako jadni. Dragi moj mislim da do helića s turbinom još nismo došli a bogumi namamo ni avijuna na mlazni pogun. Eto nadam se da sam malo pojasnio situaciju i bez ljutnje morao sam tako odgovoriti. 

Ali nije tako beznadežna situacija, jedan kolega sa foruma radi na tome pa se nadamo da će i toga biti na Hrvatskom nebu.


 

Odg: pitanje

Reply #6
aha ma gle shvačam ja da su pare svima problem bile su i meni ali jbg,zanimalo me jer sam po youtube-u viđao turbinskih heliča i to puno ali samo ogromne..mislio sam ako ko ima ili zna nekog ko bi to mogao negdje nač ili ufurat u rh...bio bi mu jako zahvalan...


Odg: pitanje

Reply #8
jesam imao sam dosada 1 trex 600,i prije godinu dana sam dobio ch-64 ili 46 chinook  nisam ziher  ne kuzim se u vase mijere ali ono bio je oko 1 metar dugačak i od frenda koji se s tim bavi nitro helič.ali mi je to sve malo,ja vise volim prave heliče,mene ti nepali elektronika i nitro...i tnx na linku super je...

Odg: pitanje

Reply #9
neznam koliko imaš iskustva sa letenjem helikoptera ali dignuti cca 6-7 somova € ? hm ...

Odg: pitanje

Reply #10
ko sto reko pare meni nisu problem.....i ajde molimte kad si vec online ako mozes mi odg na drugi post....pod helikopteri ima post na kojem trazim misljenje profiča....pa ako mi mozes sta rec u vezi onoga zahvalio bi ti...



Odg: pitanje

Reply #13
ja sam zapeo za ovo:
Bell 430 RC Turbine Helicopter LX-MARC at Hiehl

i tipu sam poslo poruku i frajer mi je reko da mi za 366,800.00kn moze u roku godinu dana sastaviti isti takav...ali od ovih para 10 tisuča ide njemu za trud i vrijeme....
pa kad mi dodje mozda svratim na neki vas susret da se malo pravim vazan.....xd :P

Odg: pitanje

Reply #14
366,800.00kn?????????? ::) ::) ,jesi siguran da si dobro napisao.kapara je samo 10 000 tisuca??