Skip to main content

Topic: Predivna pila - SAB Goblin 700 (Read 7844 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Predivna pila - SAB Goblin 700

Reply #15
Totalno te kužim, meni microBeast stigao u ZG, a sljedećih 800 dana je očito ovakvo čmrljavo vrijeme... -.-
MAK Zapad

Odg: Predivna pila - SAB Goblin 700

Reply #16
To je drugo ako je tebi ljepši, ali ovo bolji meni podrazumijeva da heli bolje leti/ima bolje komponente/konstrukcijska rješenja/kajgod  :)

Meni baš podrazumijeva da je ljepši i koliko brzo leti a tu sigurno nije jaci od TDR-a, a tu neke konstrukcije 3.14cke materine su totalno nebitne kad cu ga u zivotu vjerojatno vidit jedino na slikama i jubito videima  ;)
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Predivna pila - SAB Goblin 700

Reply #17
To je drugo ako je tebi ljepši, ali ovo bolji meni podrazumijeva da heli bolje leti/ima bolje komponente/konstrukcijska rješenja/kajgod  :)

Meni baš podrazumijeva da je ljepši i koliko brzo leti a tu sigurno nije jaci od TDR-a, a tu neke konstrukcije 3.14cke materine su totalno nebitne kad cu ga u zivotu vjerojatno vidit jedino na slikama i jubito videima  ;)

E, TDR je odvratan, ooddvvrraattaann. OK? :)

A uspoređivanje koji je heli bolji od strane nas, papaka, fakat nema smisla.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3



Odg: Predivna pila - SAB Goblin 700

Reply #20
To je drugo ako je tebi ljepši, ali ovo bolji meni podrazumijeva da heli bolje leti/ima bolje komponente/konstrukcijska rješenja/kajgod  :)

Meni baš podrazumijeva da je ljepši i koliko brzo leti a tu sigurno nije jaci od TDR-a, a tu neke konstrukcije 3.14cke materine su totalno nebitne kad cu ga u zivotu vjerojatno vidit jedino na slikama i jubito videima  ;)

Zajebi ti te gluposti i digni tog svog Protosa već jednom u zrak  :)
MAK Zapad

Odg: Predivna pila - SAB Goblin 700

Reply #21
To je drugo ako je tebi ljepši, ali ovo bolji meni podrazumijeva da heli bolje leti/ima bolje komponente/konstrukcijska rješenja/kajgod  :)

Meni baš podrazumijeva da je ljepši i koliko brzo leti a tu sigurno nije jaci od TDR-a, a tu neke konstrukcije 3.14cke materine su totalno nebitne kad cu ga u zivotu vjerojatno vidit jedino na slikama i jubito videima  ;)

E, TDR je odvratan, ooddvvrraattaann. OK? :)

A uspoređivanje koji je bolji od nas papaka fakat nema smisla.

Kad sam ja najbolji.
Aha, ti misliš koji heli je bolji  :D :D :D
MAK Zapad

Odg: Predivna pila - SAB Goblin 700

Reply #22

Kad sam ja najbolji.
Aha, ti misliš koji heli je bolji  :D :D :D

Huh,  :-[ sad sam tek skužio da se može krivo protumačiti. Ispravio sam :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Predivna pila - SAB Goblin 700

Reply #23


Zajebi ti te gluposti i digni tog svog Protosa već jednom u zrak  :)

Riječi ti se pozlatile ovog ili sljedeceg vikenda  :)
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Predivna pila - SAB Goblin 700

Reply #24
Ajde, držim fige  ;) Fakat je pila predivna, kad bih uzimao 500tku to bi def. bio Protos
MAK Zapad

Odg: Predivna pila - SAB Goblin 700

Reply #25
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Predivna pila - SAB Goblin 700

Reply #26
leti leti...pa ne leti :)

2011-11-19 SAB Goblin Crash
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: Predivna pila - SAB Goblin 700

Reply #28
Bert Kammerer and the Goblin

Tu ga je malo izhoverao.. Svaka čast Tarequ, al' vidi se tko je stara iskusnjara  :) BTW i Tareq je bacio Spektrum i napokon kupio pravu stanicu  :P
MAK Zapad