Skip to main content

Topic: Jel 3GX toliko los? (Read 8896 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #46
Ja letim za sada tj 3gx i ugodno sam iznenađen kako to radi,s obzirom da ljudi masovno seru po njemu.
Super radi i rep super drži.
Imam malo taj bobing ili kako to već zovete al to isključivo u metronomu za sve ostalo bez prijekorno radi.
Da nisam kupio vbar prije vijerovatno bi ovo uzeo.
Da se razumijemo vbar je bolji i sve skupa ali nije ni ovo toliko loše koliko ljudi pričaju.
 

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #47
Ja letim za sada tj 3gx i ugodno sam iznenađen kako to radi,s obzirom da ljudi masovno seru po njemu.
Super radi i rep super drži.
Imam malo taj bobing ili kako to već zovete al to isključivo u metronomu za sve ostalo bez prijekorno radi.
Da nisam kupio vbar prije vijerovatno bi ovo uzeo.
Da se razumijemo vbar je bolji i sve skupa ali nije ni ovo toliko loše koliko ljudi pričaju.

Jiiiihiiiii! Majki  ;D

Da zaključimo temu! Ne, 3GX nije čak ni malo loš! A daaaleko od tolko...
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #48
Super kaj se tiče 3GX-a, i Luxo veli da nije V-Bar baš toliko bolji
BTW nije ni ZYX loš  :)
MAK Zapad

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #49
ako ne letiš nešto ekstremno 3D 3G(X) je sasvim OK, najviše me smeta što ga pljuju ljudi koji ga nisu letili
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #50
Meni je samo odbojno setupiranje/tweakanje putem palica i lampica na kontroleru ili laptopa. To mi je baš banana. Ista stvar kod V-Bara, a i 45$ za apdejt.
Druga stvar je kaj oni svi dobro lete, ne nužno jedan bolje od drugog, već drukčije  :)
Ali nebumo više o tome  :D
MAK Zapad

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #51
ako ne letiš nešto ekstremno 3D 3G(X) je sasvim OK, najviše me smeta što ga pljuju ljudi koji ga nisu letili

EEEEEJ! Majki leti super extreme 3D, eeeej! :)

E da Anto, trebal bi ti doći malo tu do nas...
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #52
Meni je samo odbojno setupiranje/tweakanje putem palica i lampica na kontroleru ili laptopa. To mi je baš banana. Ista stvar kod V-Bara, a i 45$ za apdejt.
Druga stvar je kaj oni svi dobro lete, ne nužno jedan bolje od drugog, već drukčije  :)
Ali nebumo više o tome  :D

Ne moramo sada šutiti o tome, bitna je diskusija i bitno je da dođemo do pravog stanja stvari.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #53
Meni je samo odbojno setupiranje/tweakanje putem palica i lampica na kontroleru ili laptopa. To mi je baš banana.
Kod 3G stanicom određuješ samo osnovni setup a napredniji ionako moraš preko računala
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #54
imam 3g na protosu , i setup sam jedino radil sa stanicom ...... kaj ima za setup preko pc ?
dx9-xd8-gobac630

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #55
Čekajte poštovani kolege, ovo nije 3G thread već 3GX. 3G ima lošije senzore, lošiji procesor i nema priključke kao 3GX. 3G je prvi Alignov pokušaj i njega nisam probao, probao sam samo 3GX.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #56
...... kaj ima za setup preko pc ?
Ima preko USB adaptera, podešavanje još more opcija u software-u.(kako bi inače nadogradio firmware?)
@Luxo 3GX je nadogradnja 3G
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20