Skip to main content

Topic: pomoc oko Raptora 50 (POLETIO!) (Read 9087 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pomoc oko Raptora 50 (POLETIO!)

Reply #45
Na raptoru za 20kn ni nema nista  :D,bravo vedrane nedaj se,bitno da si ga uspio dic  ;)

Odg: pomoc oko Raptora 50 (POLETIO!)

Reply #46
Na raptoru za 20kn ni nema nista  :D,bravo vedrane nedaj se,bitno da si ga uspio dic  ;)
a ja racunam ne pusim,ne pijem pa onda mi je bolje kupit jedne sablje i jos zivim zdravije  ;D..ma sad ja ne mogu docekat da se opet ja i rapi obracunamo,da vidimo ko ce ovaj put izvuc deblji kraj  :)
ja sam se unaprijed pomirio da cu ga zaljepit u pod pa mi uopce nije krivo,bitno da sam ga letio
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote


Odg: pomoc oko Raptora 50 (POLETIO!)

Reply #48
slucajno ti se desi da pukne neka vida koju naravno nemas rezervnu a u hr je to nemoguce naci jer su jako male i onda cekanje min 15 dana to popizdim
a ovo padanje i slaganje ponovo jeb ga to je dio ovog sporta  :)




Odg: pomoc oko Raptora 50 (POLETIO!)

Reply #51
nakon nekog vremena postane čisto normalno da ga kršiš .....(bar meni ) jer svaki put isprobavam nešto novo , a s obzirom da ne letim na simu stvarnost ne prašta pogreške , bitno da ti čini zadovoljstvo dok letiš (i dok šarafiš) , a kao i sve drugo u životu tako i ovaj sport ima svoju cijenu

svaka čast na nepušenju ...
dx9-xd8-gobac630

Odg: pomoc oko Raptora 50 (POLETIO!)

Reply #52
nakon nekog vremena postane čisto normalno da ga kršiš .....(bar meni ) jer svaki put isprobavam nešto novo , a s obzirom da ne letim na simu stvarnost ne prašta pogreške , bitno da ti čini zadovoljstvo dok letiš (i dok šarafiš) , a kao i sve drugo u životu tako i ovaj sport ima svoju cijenu

svaka čast na nepušenju ...

Zakaj ne koristiš sim?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: pomoc oko Raptora 50 (POLETIO!)

Reply #53
nemam kabel , nemam simulator , OBOŽAVAM ANDRENALIN KOJI NAVIRE KAD VIDIM DA POKUŠAVAM GLUPOSTI BLIZU ZEMLJE  :D :D
dx9-xd8-gobac630



Odg: pomoc oko Raptora 50 (POLETIO!)

Reply #56
ja ne mogu docekat da pocnem vozit simulator (nemam jos stanicu pocetnik sam xD ) jer inace volim igrice ovo ce biti samo fora.. inace nisam nikada volio simulacijske ili trkace igre s autima al ovo je ipak malo drugacije kad vjezbas ono sto ces ustvari probat vani za stvarno i jos k tome gustas

Odg: pomoc oko Raptora 50 (POLETIO!)

Reply #57
tocnije 20kn par : )

Kaj?

http://www.ebay.com/itm/120854516557?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

dobro racuno sam dolar 5 kn xD

EDIT :  evo naso i jeftinje, kucajte ovaj broj u ebay search : 270818098369


ovakve na hk su 10 centi jeftinije ali uvjek postoji ali, na ebayu je FREE shiping znaci ako narucujes samo elise 3.99 dolara si u plusu  ;D
btw imao sam 2 para ovakvih elisa i uopce nisu lose uzevsi u obzir kako su jeftine odlicno balansirane jedino sto se nekad zna desit kako ih farbaju da dobijes da je malo boja curila
ali nista strasno

i sorry na off topicu pokretacu teme

Odg: pomoc oko Raptora 50 (POLETIO!)

Reply #58
moze se desit sa free shipingom da nikada ne dodje vidim da covjek ima 60000+ transakcija 99% positive nikad jos nisam imo problema da nesto nije stiglo mada se uvijek moze desit, treba biti i dobar sa postarom moj meni uvijek sve donese na vrata (inace ne potpisuje se pa moze ostavit i u kaslicu ili tko zna) jos i kaze samo narucuj nema problema dam ja njemu tu i tamo 10kn za kavu on presretan...

Odg: pomoc oko Raptora 50 (POLETIO!)

Reply #59
nemam kabel , nemam simulator , OBOŽAVAM ANDRENALIN KOJI NAVIRE KAD VIDIM DA POKUŠAVAM GLUPOSTI BLIZU ZEMLJE  :D :D

Huh, eto adrenalin ima svoju cijenu :). Kupi si kabel, skini sim. Kada se sve precrta i skrati, adrenalin će biti isti, ljudima će bolje izgledat a ti češ imati više nofci u lisnici ;).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3