Skip to main content

Topic: motor i vibracije drugio motor :) (Read 8154 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: motor i vibracije drugio motor :)

Reply #30
Najbolje mlazni, on se tako brzo vrti da ne vibrira ... :D :D


Re: motor i vibracije drugio motor :)

Reply #32
Cuj, prije nego zamjenis motor provjeri jos tracking na repnim elisama, imao sam taj problem na 500tki do prije par dana, nisam nikad ni provjeravao taj dio ali ispalo je da mi je drzac elisa bio mrvicu iskrivljen i to je bio razlog svih vibracija.
Znam da je tema motor, ali mozda i nije samo motor.

motor i vibracije drugio motor :)

Reply #33
Cuj, prije nego zamjenis motor provjeri jos tracking na repnim elisama, imao sam taj problem na 500tki do prije par dana, nisam nikad ni provjeravao taj dio ali ispalo je da mi je drzac elisa bio mrvicu iskrivljen i to je bio razlog svih vibracija.
il pitaj kenobia :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: motor i vibracije drugio motor :)

Reply #34
Ak je scorp uzmes HK3025 s kv kolko ti treba
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Re: motor i vibracije drugio motor :)

Reply #35
Cuj, prije nego zamjenis motor provjeri jos tracking na repnim elisama, imao sam taj problem na 500tki do prije par dana, nisam nikad ni provjeravao taj dio ali ispalo je da mi je drzac elisa bio mrvicu iskrivljen i to je bio razlog svih vibracija.
Znam da je tema motor, ali mozda i nije samo motor.

nema veze sa elisama, jer motor bez piniona zavrtis ga cijeli frame vibrira

Odg: motor i vibracije drugio motor :)

Reply #36
kakvi su Align 500MX 1600kv?


Odg: motor i vibracije drugio motor :)

Reply #37
Mnogo dobar, ak se odlucis uzmi bez straha. Kazu bolji nego scorp, al ono nije da sam imao scorpiona
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti

Odg: motor i vibracije drugio motor :)

Reply #38
Mnogo dobar, ak se odlucis uzmi bez straha. Kazu bolji nego scorp, al ono nije da sam imao scorpiona

i cijena mi je prihvatljivija nego scorp,scorp dodje oko 120 dolara ovaj align 80  :)


Odg: motor i vibracije drugio motor :)

Reply #39
http://www.hobby-wing.com/hml50m01.html

jeli tko ima iskustva sa ovim gore motorom
netreba mi nikakav 3d i ostale pizdarije, hover djir u lijevo djir u desno i to je to