Skip to main content

Topic: Sašio T-Rexa500 (Read 7732 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #1
ima li to veze sa RCM?


Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #3
Sašio T-Rexa500 prvi puta Klap
ZAC pa zasto to radis,je li znas kolika je to steta a jos mnogo gore kako ce se neprijatelji radovati !
ja razmisljam da se uclanim u "AIR Mreznica" siguran sam da ce jos mnogi poci mojim primjerom,a ti !!

Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #4
Ja sam imao toga vraga i sretan sam da ga vise nemam

Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #5
Sašio T-Rexa500 prvi puta Klap
ZAC pa zasto to radis,je li znas kolika je to steta a jos mnogo gore kako ce se neprijatelji radovati !
ja razmisljam da se uclanim u "AIR Mreznica" siguran sam da ce jos mnogi poci mojim primjerom,a ti !!

Nebi se čudio Ivek pa to je tvoj pajdaš  ;)  sve radite isto Pajdaš je sjenka i ti isto  ;D  Pajdaš ima svog dupeglavca ti svog
 
A da se ti sa svojim pajdašem obračunaš negdje na livadi i ne uvlačite ostale u svoje svađe?


Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #7
Možda je zbog mene?  :(
Naime gdje god se pojavim sa Zagijem helići padaju ( i na Lučkom isto tako ). :P

Očito ne smijemo letiti u isto vrijeme, ljudi gledaju zagi i zaboravljaju na svoje modele. Ako hočeš napravimo Zagi.

Ma bitno je da smo iskoristili još jedan prekrasan dan.

Bilo je SuuuuPeeeeR

Pozzz

Helikiller

Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #8
Daj nam ZAC opisi kako se to desilo,nedisciplina pilota je najcesci uzrok,daj malo detalja ako moze



Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #11
nedisciplina pilota je najcesci uzrok,daj malo detalja ako moze

Ivek tu si u pravu
 
Kad se oglasi alarm trebalo bi letjelicu prizemljiti no meni se letjelo još malo i htio sam napraviti još par krugova i to nama ispred nosa.
 
Heli se mojom nepažnjom našao iza mene a ja bi na to morao paziti, rezultat je vidljiv na slikama.
 
Naravno da sam ja kriv. Nisam dosta dugo letio i sad sam htio nadoknaditi i jesam  >:(
 
Izgleda lošije nego kaj stvarno je.

Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #12
sory,zbilja mi je zao. :(