Skip to main content

Topic: Sašio T-Rexa500 (Read 7733 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #15
Šhala mala...
Ma sve je to OK. Biće još helija i ostalih drangulija za nas velike klince.
Neznam jesi li primjetio ja sam skoro zalegao kad je pao ( bijah prilično blizu ).

Pozz

Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #16
kaj ti je.da se uozbiljim? :)
to je ko da umrem prije smrti. :)

Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #17
nedisciplina pilota je najcesci uzrok,daj malo detalja ako moze

Ivek tu si u pravu
 
Kad se oglasi alarm trebalo bi letjelicu prizemljiti no meni se letjelo još malo i htio sam napraviti još par krugova i to nama ispred nosa.
 
Heli se mojom nepažnjom našao iza mene a ja bi na to morao paziti, rezultat je vidljiv na slikama.
 
Naravno da sam ja kriv. Nisam dosta dugo letio i sad sam htio nadoknaditi i jesam  >:(
 
Izgleda lošije nego kaj stvarno je.
u vecini slucajeva je to kako sam vec rekao,imao sam benzinca 50ccm i rotor 2.5m,super stvar ali tu je toliko mnogo pimplanja i stelovanja a ja zelim da letim i ako me jako vuce da ga ponovo uzmem,ovi veliki su poseban gust jer su mirniji a tek zvizdanje rotora.

Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #18
Šhala mala...
Neznam jesi li primjetio ja sam skoro zalegao kad je pao ( bijah prilično blizu ).


Pozz

Nisam mogel kad sam se sagnul i zažmiril  ;D  samo sam čekal kad me klepi po tikvi
 
 
kaj ti je.da se uozbiljim? :)
to je ko da umrem prije smrti. :)

Kolega stvarno bi mislio da si ozbiljno bolestan da se uozbiljiš  ;D  ili da si dobil ovu novu gripu

Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #19
nedisciplina pilota je najcesci uzrok,daj malo detalja ako moze

Ivek tu si u pravu
 
Kad se oglasi alarm trebalo bi letjelicu prizemljiti no meni se letjelo još malo i htio sam napraviti još par krugova i to nama ispred nosa.
 
Heli se mojom nepažnjom našao iza mene a ja bi na to morao paziti, rezultat je vidljiv na slikama.
 
Naravno da sam ja kriv. Nisam dosta dugo letio i sad sam htio nadoknaditi i jesam  >:(
 
Izgleda lošije nego kaj stvarno je.
u vecini slucajeva je to kako sam vec rekao,imao sam benzinca 50ccm i rotor 2.5m,super stvar ali tu je toliko mnogo pimplanja i stelovanja a ja zelim da letim i ako me jako vuce da ga ponovo uzmem,ovi veliki su poseban gust jer su mirniji a tek zvizdanje rotora.

Mislim da će sutra biti opet spreman za let  ;)
 
Djelova imam jednu punu kutiju. No mogu se svi jako brzo potrošiti, dogodili mi se sa prvim helićem.
 
Sad kad će kabina imati koji ožiljak i kad znam da je već pao sad ću letjeti manje u grču.
 
Samo moram malo poraditi na samodisciplini.

Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #20
A dečki kaj se čudite: skršiti leteći model, makar malo oštetiti, posljedica je - letenja. Tko ne skrši - ne leti, a takvih ima ... znate već gdje!  :D

I ja sam skoro danas skršil: u jednom uskom vanjskom loopingu izletila mi baterija van ispod poklopca i počela klepetati po krilu, srećom nisu se odspojili kontakti pa sam imao kontrolu i uspio mirno sletiti.
Odmah kupujem powertape !
Damir

Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #21
A dečki kaj se čudite: skršiti leteći model, makar malo oštetiti, posljedica je - letenja. Tko ne skrši - ne leti, a takvih ima ... znate već gdje!  :D

I ja sam skoro danas skršil: u jednom uskom vanjskom loopingu izletila mi baterija van ispod poklopca i počela klepetati po krilu, srećom nisu se odspojili kontakti pa sam imao kontrolu i uspio mirno sletiti.
Odmah kupujem powertape !
Damir

ti si imao srecu,meni se je jednom prilikom model strmoglavo u zaokretima srusio,mislio sam ideci prema njemu da je smetnja u pitanju,tako je to izgledalo,uzmem ga i nema beterije,prethodno sam malo ludovao,nasao sam ju desetak metara dalje,srecom bez posljedica pa sam nastavio dalje ali bez gluparija,od tada je uvijek pricvrscena.


Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #23
EEEEEE Žac !
ma jebeš pilota koji ne razbije helič bar jednom !
Ko mene stigne svaka mu čast ...(mislim da sam blizu troznamenkastog broja)
Svi te tješe...ja te bodrim ...samo tako nastavi  !!!

Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #24
EEEEEE Žac !
ma jebeš pilota koji ne razbije helič bar jednom !
Ko mene stigne svaka mu čast ...(mislim da sam blizu troznamenkastog broja)
Svi te tješe...ja te bodrim ...samo tako nastavi  !!!

Pa i ja mislim da bu sad više kreševa  :)
 
Do sad sam ga šparal kad je bil ko novi. No sad je kršten i sad ga nemam razloga više šparati  ;D

Odg: Sašio T-Rexa500

Reply #25
he he he evo mene pred kraj rasprave......

kao prvi koji je doletio na mjesto nesrece vidio sam žacovu ušokiranu facu ....

da ne velim da je provjeravao dal mu je skalp na glavi i uha na svom mjestu

xe xe

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe