Skip to main content

Topic: Zaprašivač iznad mora :-) (Read 4390 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zaprašivač iznad mora :-)

Evo malo mojeg laganog letenja iznad mora što i nije jako pametno ako se ugasi motor ali gušt je gušt.

Raptor 50 - Flight over the sea
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Zaprašivač iznad mora :-)

Reply #1
a je je rizično je al more je more :D, i svaka čast  ;)
svaka čast :)

Odg: Zaprašivač iznad mora :-)

Reply #2
Svaka čast toliki napredak od ljeta. Dali to leti isti čovjek ili se ja varam.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO


Odg: Zaprašivač iznad mora :-)

Reply #4
Evo malo mojeg laganog letenja iznad mora što i nije jako pametno ako se ugasi motor ali gušt je gušt.

Raptor 50 - Flight over the sea

Rijetko kvalitetan snimak,ostra slika od pocetka do kraja pa  ako nije tajna, cime je snimano !
siguran sam da i druge zanima,ne samo mene

Snimano je u FULL HD rezoluciji ali sam ja konvertirao u manju da mi je brži upload na server. Kamera je Canon HF200 od kolege Darka (Muvabezglave). Sunce je sijalo jako i to s leđa što je savršeno za dobiti dobar snimak. Kad gledam na HD lcd-u ili na HD tv-u onda se sve živo vidi do najmanje točkice.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Zaprašivač iznad mora :-)

Reply #5
Svaka čast toliki napredak od ljeta. Dali to leti isti čovjek ili se ja varam.

Da da to je taj isti nespretni razbijač helića koji se pomalo uhodava i u ove vode samo nekako su mi i dalje avioni draži premda ove kosilice ipak imaju ono nešto u sebi. Ovo je snimano blizu moje kuće pa mi je lako onda uzeti helić pod ruku, stanicu i kantu goriva i za 2 minute hoda sam na pisti za razliku od aviona kad se treba daleko više pripremati i poći na livadu van grada.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Zaprašivač iznad mora :-)

Reply #6
Bome dobro to iznad mora,pogotovo sa nitrom neznam baš riskantno,al očigledno ide ako imaš amera da uštela motor kako treba.
Svaka čast na letenju opčenito, sada kada dođem dole u ZD nisam jedini  pa možemo skupa malo leti.
 
Pozrdav Majk



Odg: Zaprašivač iznad mora :-)

Reply #9
Sad mi to kazes :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: Zaprašivač iznad mora :-)

Reply #11
Ja ga na moru s plovcima nebi sigurno vozio jer bi to bilo pogubno za ne baš jeftinu elektroniku na heliću.
Jebo struju, samo nitro i benzin.