Skip to main content

Topic: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu (Read 10694 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #15
Pa iskreno ne znam. 3 kanala su tri kanala, samo ovisi da li na trećem kanalu na stanici imaš prekidač ili potenciometar.

Odg: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #16
Pa stani malo, sta ti stvarno trebaju dvije komore ?

Ne mozes otici na 2 puta ?


I da, sta to u ribolovu nije zabranjeno ?

Odg: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #17
Pa uglavnom je zabranjeno, ali kod nas (Sl.Brod) ima privatnih ribnjaka gdje je dozvoljeno.
A 2 komore mi trebaju jer čamac pravimo ja i 2 kolege pa ipak bit ce dosta štapova za razvlačiti . . .

Re: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #18
Ja sam taj lik i treci kanal je prekidac ne potenciometar. Klasicna surface model stanica. Treba videt sto se sve moze isprogramirat. Iskreno ni sam neznam...
Futaba 3pm 2.4 Ghz

Inace vidim da ste daleko od uporabe camca u punom potencijalu. Neki uzmu i na camac zakace i plovak, hranikicu ili na sta vec love ribu. I onda jedan po jedan tako pozicioniraju. A za to je dobra i moja. Sve iskrca i onda tako u sl djir. I mozes spustit mamac di god i kolko god daleko.

Milos @ Galaxy S3

Odg: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #19
Ma pa i ja planiram razvlačit hranilicu s udicom, ali ako razvlačim 2 (jednu lijevom, jednu desno) necu ih spustiti na isto mjesto (da se ne bih zapetljale). zato moram posebno otvorit jednu stranu, posebno drugu. A ipak sam duplo brzi ako odjednom odvučem 2 hranilice nego jednu po jednu zar ne?
Ako netko zna može li to ova stanica neka javi . . .
HVALA

Odg: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #20
Kolega jesi ti rijesio stanicu za camac...imam ja stanicu 6 kanala...mozemo se naci na ribnjaku u oriovcu... smuđ ide kao lud..pozdrav
Letim suncu pravo

Odg: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #21
Koliko sam shvatio da svi ti kanali rade u biti kao 2 komande zar ne? ?


Svaki kanal radi kao jedna komanda.
 Mozes to ovako gledati 1 kanal radi sa jednim servo motorom.
No mozes ti spojiti i dva servo motora na jedan kanal no
 tada oba servaca rade u isto vrijeme tojest kako pomices palicu od tog kanala tako rade ta oba servaca.




Odg: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #22
gdje si nabavio vlakna i smolu? ja bi pokusao tako nesto napravit, zivim u blizini broda pa te molim za pomoc

 

Re: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #23
Ubedljivo najjeftiniji ti je kelteks karlovac.
Slanje 45kn. Nazoves. Dogovoris. Poslaju ponudu. Platis. Posaljes potvrdu o placanju. Oni projvere i salju

Milos @ Galaxy S3


Odg: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #24
Kolega  concord a sto pravis ako nije tajna...kakav camac je u pitanju..?
Letim suncu pravo

Odg: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #25
U pitanju je camac za prihranu ribe!
Ja ga radim sam pa me kolega pitao za pomoc.

U Sl.Brodu je smola 1kg 40kn, utvrdivač oko 15kn za tu 1 kg smole, a platno 1,5m2 oko 15kn . . . .
Tu smolu proizvodi neka firma u Hrv, a ovo im je poslovnica u SB

Odg: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #26
A gdje se taj materijal....smola,utvrdivac i platno u Brodu moze naci i ja pravim takav camac...
Letim suncu pravo

Odg: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #27
Ima u Kožulu, i u trgovini u strossmayerovoj ulici kraj Ine. Mislim da se trg zove Con Color ili tako nešta (oni su proizvođači).

Re: Odg: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #28
U pitanju je camac za prihranu ribe!
Ja ga radim sam pa me kolega pitao za pomoc.

U Sl.Brodu je smola 1kg 40kn, utvrdivač oko 15kn za tu 1 kg smole, a platno 1,5m2 oko 15kn . . . .
Tu smolu proizvodi neka firma u Hrv, a ovo im je poslovnica u SB
U kelteksu ti je smola 20tak kn/kg. A katalizatora ti ide 3%


Milos @ Galaxy S3


Odg: Kupujem RC stanicu sa 4 kanala za brod za prihranu

Reply #29
Radim brod od stiropora (prihranu ribe) i zanima me smijem li koristiti tu smolu,platno na stiroporu... nikad nisam to radio pa ako moze netko da mi malo objasni postupak rada sa smolom i platnom... taj stiropor nije kalup nego bi sve ostalo tako kako je sada samo obuceno u tu smolu i platno i naravno na kraju lijepo ofarbano.. e da i koja tezna platna treba biti..?
Letim suncu pravo