Skip to main content

Topic: Problem oko carine (Read 2524 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Problem oko carine

Zdravo ekipa porucio sam si Fieldview 777 displey sa HKa i izgleda da je zapeo na carini jer su mi javili da je kod njih, e sada me zanima kako ta procedura ide sta tu treba poduzeti, kolika je cijena carinjenja itd...inace sam iz BiH pa je zato taj problem?
Bitno da se leti.

Odg: Problem oko carine

Reply #1
Hm...traziti ce e da im posa<ljes racun sa paypall-a i racun iz hobbykinga. NA temelju cijene odredjuju pdv + carinjenje 50-ak kuna

Odg: Problem oko carine

Reply #2
Nemoj in slat nikakve račune ako te budu tražili..HK uvik stavi račun u paket,možeš čak i sam odredit koja je to cifra ako imaš neki bolji status kupca (ako si ima više narudžbi).
Ako te pitaju,kažeš in da je račun u paketu šta ja uvik napravin.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Problem oko carine

Reply #3
Paket stigao, 80KM(320kn) postarine.

Poslano sa mog C6902 koristeći Tapatalk

Bitno da se leti.

Odg: Problem oko carine

Reply #4
Nedavno sam isto tako imao nekih problema sa carinom, a na telefonski upit, lik mi je ljubazno objasnio da su pretrpani poslom, a pola njihovih radnika bilo na godišnjem odmoru. lokalni poštar mi je tu priču potvrdio i dopunio kako u zadnje vrijeme imaju previše posla - uglavno narudžebe iz kine.

LP,
milan
---

 

Odg: Problem oko carine

Reply #5
Problem je da su uradili centralizaciju i sad sve ide prek ZG (u hr makar) i paketi budu i po 2 tjedna na carini... Trebali su ostaviti svako da ima u svojoj makar zupaniji a ne ovako..

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Odg: Problem oko carine

Reply #6
Problem je da su uradili centralizaciju i sad sve ide prek ZG (u hr makar) i paketi budu i po 2 tjedna na carini... Trebali su ostaviti svako da ima u svojoj makar zupaniji a ne ovako..

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Da, još kad im se nagomila toga dosta - pogotovo sada u tijeku i nakon godišnjih odmora... strava.

LP,
milan
---

Odg: Problem oko carine

Reply #7
Mislim da to što sve ide prek ZG i nije tako loša stvar za nas ako izuzmemo čekanje koje izgleda samo manji broj paketa zahvati  :)

Odg: Problem oko carine

Reply #8
Sada treba ubaciti na video output female XT60 konektor i testirat pa cemo vidjeti

Poslano sa mog C6902 koristeći Tapatalk

Bitno da se leti.