Skip to main content

Topic: Deda dobio wingse natrag! (Read 2314 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Deda dobio wingse natrag!

https://m.youtube.com/watch?v=NMwUmijQflg
Ukratko prije par godina je optužio Model flying New Zeland da ne promoviraju hobi
i šta ja znam šta još. Na to su mu oduzeli "krila" tj dozvolu za letenje pa je sve i svašta kemijo to vrijeme dok nije došo do točke di nije mogo više radit te bi ugasio svoj kanal.
https://m.youtube.com/watch?v=rBT55egVIJI
Sad je vratil krila i bude mogao nastavit s kanalom.
Možda se nekima ne sviđa ali je meni dosta drag i rado pogledam njegove recenzije makar su za nekoga možda preduge i s previše pričanja. Dosta dugo je na yt i sad kaže da kreće radit recenzije
aviona pa se i tome radujem.  ;)
Živio deda! :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Deda dobio wingse natrag!

Reply #1
I ja ga pratim vec dugo vrijeme i drago mi je sto su mu vratili krila,makar ima puno kontroverza oko njega sto se tice politike i letenja,u to se ne mijesam.Sve dok isporucuje dobre reviewe i videice i savjete ja ga pratim :)

Odg: Deda dobio wingse natrag!

Reply #2
Covjek je simpatican, pa ga zato ljudi i vole :)

Ja cu navecer pola sata radije pregledat njegovo mrmljanje, nego big brader :)

Odg: Deda dobio wingse natrag!

Reply #3
Slažem se dečki, ja ga gledam isto rado zato što zna ljudima pokazat ono što žele i što ga traže.
Ajde nadam se da ce sad ić nabolje. Čekam i 2 dio recenzije za docking station za mobius pa ako je ok uzimam jel mobius već imam :)
Pozdrav
   Ivan
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Deda dobio wingse natrag!

Reply #4
Imao-nemao krila, Bruce će i dalje gnojiti.... ima jedna stara bunjevačka: "Đavo sere na veliku hrpu"


Odg: Deda dobio wingse natrag!

Reply #5
Nadam se da se nece opet malo umisliti i opustiti pa da mu opet ne "podrezu krila" :P

Odg: Deda dobio wingse natrag!

Reply #6
Meni je drago zbog njega, pratim te njegove kanale već dosta dugo i vidi se da čovjek zna dosta o svemu.
S druge strane zna biti popriličan davež, dosta njegovih videa sam prisiljen preskočiti, kada bi se čovjek stavio u njegovu situaciju možda bi se ponašao isto ako ne i gore stoga mu ne zamjeram.
Imati bolesnu ženu sa jedne strane i savez koji ti neda da uživaš u nečem što voliš pod stare dane može izluditi čovjeka.