Skip to main content

Topic: k:početnički heli (Read 37692 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: k:početnički heli

Reply #30
a zo, a s tim ulaganjem bum još malo pričekal :) zasad sam potrošil dost :)

nego, ono kaj si rekel za livadu, da, veća vjerovatnos ga skršit doma, tak da kad dojde na savski nasip i udri....sam pazit da neode u savu... :)

sam još da nam je kolega reko dobro da dobivaju krajem 6 opremu pa ak nikaj za 8 mjesec...






Odg: k:početnički heli

Reply #31
Hirvel,

su ti pomogli moji linkovi? Razmišljao sam još o nekim stvarima, ali mislim da je bolje kupovat stvari kako se razbijaju/kvare!

Naći veliš da bi mogli helići doći polovicom ili krajem 6? A kaj je sa djelovima, jesi i to pito ili sam za komplet?

Odg: k:početnički heli

Reply #32
Ekipa, bed vam je ako su vam i stvari na backorderu sve, jer vam neće slati dok ne stignu svi djelovi, a to može biti dosta.


Odg: k:početnički heli

Reply #33
Pitao sam samo za helikopter (tj. RTF set). Vidio sam tek kasnije punjač i vidio da je i on na backorderu :(. Jedino baterija ima na lageru. Nego vidio sam da daju nekakve popuste za preporuke prijatelja ili nesto takvo (nisam detaljnije istrazivao pa ne znam kako tocno funkcionira) pa bi se mogli preporuciti ili stogod treba pa mozda ustedimo pokoju kunu/dolar :).

Linkovi su pomogli, kao i cijeli ovaj thread. Sad sam jos samo u nedoumici koje baterije uzeti i koliko komada... (nije bas da sam nesto vjest sa lemilicom, no... ;)


Odg: k:početnički heli

Reply #34
Pitao sam samo za helikopter (tj. RTF set). Vidio sam tek kasnije punjač i vidio da je i on na backorderu :(. Jedino baterija ima na lageru. Nego vidio sam da daju nekakve popuste za preporuke prijatelja ili nesto takvo (nisam detaljnije istrazivao pa ne znam kako tocno funkcionira) pa bi se mogli preporuciti ili stogod treba pa mozda ustedimo pokoju kunu/dolar :).

Linkovi su pomogli, kao i cijeli ovaj thread. Sad sam jos samo u nedoumici koje baterije uzeti i koliko komada... (nije bas da sam nesto vjest sa lemilicom, no... ;)

Uzmi bilo koje baterije ako ti lemilica ne leži.

A pod "online trgovine" na ovom forumu imaš sticky i u prvom postu link na stranicu gdje upišeš bilo što što tražiš s hk-a.
Ako ima to onda klikneš i ako već neko nije iskorisitio taj "buddy code" biti će ti izražena cijena s malom * koja oznaćava da je cijena snižena.
Ima ograničenje na količinu najčešće. Tam ti je i objašnjeno kaj je buddy code.
Recimo baterije ove koje sam naveo prije par postova nanotech 300mah 1S je redovna cijena 4.99$ no otišao sam odmah na taj link i našao da je netko već kupio i uzeo sam 3 za 5,90$ znači bila je 1,97$ ko se ne varam.

Vrlo isplativo koristiti te buddy codove.

Odg: k:početnički heli

Reply #35
Ma da, pas kosti, sve je osim baterija i kutije   :D na backorderu :'(  pa hajde onda samo pukni ljudima na kingu još jedan email i pitaj ih za ostalo, i sobodno napomeni koje sve djelove uzimaš (pitaj i za moje i za svoje) i reci da nas je više koji smo iz istog okruženja naručili to, da im malkice pritisak napravimo, ak bu ikaj značilo, pa nas obavjesti o svojim saznanjima!

LP


Odg: k:početnički heli

Reply #36
Kako stvari stoje, helikopteri bi im trebali doci u slijedecih nekoliko dana (4-5), sto se ostalih stvari tice (punjac, rezervni djelovi) odgovor je kao na sajtu u slijedecih 30-dana (moze biti za nekoliko, a moze se i otegnuti  :( ). Uglavnom kako se stvari kod njih mijenjaju, moze ih se kontaktirati sa vremena na vrijeme - preporuka je live chat jer odmah odbijes odgovor.


Odg: k:početnički heli

Reply #37
Napravi cancel order, te uzmeš onda helić i baterije i vozi. A djelove u drugoj turi. Tak i tak su mikro mali i idu u malu kutijicu pa ti je poštarina extra 5-6$.

Odg: k:početnički heli

Reply #38
Eh,

meni su već knjižili preko paypala, kako to izgleda ak se otkaže narudžba-financiski? Nema mogućnosti parcialnog shippinga na trošak primatelja da se dogovori s njima?


Odg: k:početnički heli

Reply #39
Dobije povrat u obliku bodova na hobby king. To u najgorem slučaju. A ako preko live chata onda možeš i povrat novca.

Odg: k:početnički heli

Reply #40
Hvala na informacijama. Mislim da ću pričekat da dojde heli, pa onda dalje vidit kaj je najpametnije...jel pričekat još koji dan ili tjedan ili razbit to na 2 narudžbe. Ak sam dobro skužil odkažem kaj se dugo čeka, dobijem bodove, i kad to bude restokano onda bodove zamjenim za to robu(ima kakvih penala?) i dodatni trošak je onda ono nekaj malo poštarine?

Hvala!



Odg: k:početnički heli

Reply #42
Budemo izgleda ispunili nebo žutim malim helićima:)

Mogli bi neki susret mikro helia napraviti:)

Poštarina nije free, vidiš je kad izabereš stvar za kupovinu, naravno ako si napravio account tamo.
Carine nema, elektronika ima slobodan uvoz, ako baš te pogode, onda platiš samo PDV, no ima puno tema o tome, kao i o dodatnim mogućim davanjima ako se uzima nešto što je na 2.4GHz.


Odg: k:početnički heli

Reply #43
ok hvala ti  :)

Odg: k:početnički heli

Reply #44
Ispuniti cemo nebo, no moramo ih prvo nabaviti, tada moze i druzenje/okupljanje - osnivanje fan cluba sa cheerleadersicama i svim pratecim sadrzajima ;) :D

Salu na stranu, iz hobbykinga sam dobio razlicite odgovore o dolasku SoloProa. Prvo je bilo sredinom ili krajem sestog mjeseca, da bi onda bilo u roku 4-5 dana, a posljednji je da nemaju određen ETA (astimated time of arrival)  :( . Sto ce reci da treba cekati, a do kada ne zna se (tko zna mozda se i ugodno iznenadimo pa to bude brzo - klasa optimist).

Uglavnom trebamo biti strpljivi (tko bi rekao da nabavka takvog malog helica moze biti toliko komplicirana ;) )

Jedno pitanje, da li se baterije http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10456 mogu puniti sa bilo kojim nimh AA punjacem (npr sony, sanyo;...) ili treba kupiti neki određen punjač baš za njih.

Pozdrav,
Hrivel