Skip to main content

Topic: k:početnički heli (Read 37763 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: k:početnički heli

Reply #60
Solo mi je došao za 18 dana, sada sam provjerio.
Ali okvrino roba ti dolazi između najranije 14 dana do čak 25 dana. Može biti i manje ili više. Ovisno o paketu, ali recimo te veličine do 3 tjedna.
Ovisi i o tome da li si naručio prije vikenda i da li je prije vikenda stiglo u HR pa ti se to oduži.

Nadam se sam da će vam doći bez poziva na carinu ::)

Odg: k:početnički heli

Reply #61
Pa ja se nadam, metno sam da je faktura 30% vrijednosti, pa ispada nekih 150tak kn...kolko znam 300 je prag. Kolka je stopa ak znaš?

Odg: k:početnički heli

Reply #62
23% znaći pdv, ali nema carine. Samo neka sića za neku njihovu taksu.

No taj iznos meni je varirao od 15-20%, kao da je uvijek manje nego PDV.

Ma bude prošlo  ziher. Mala je kutija i lagana.

Odg: k:početnički heli

Reply #63
Moriaty,

evo, valjda sutra heli kreće prema HR, malo sam gledo neke vježbice na tubi + malo čito po forumu. Vidim da ljudi preporučuju simulator...pa tako ja na preporuku našo jedan i skidam demo naravno...;)

pa sad za početak malo bum na tipkovnici tek da vidim jel to valja kaj, a kad dojde kaj se onda stanica huka na komp i peri? Jel trebaju kakvi posebni prikljućci ili je usb, i jel se uopće splati na to gubit vreme ili je to korisno sam za 450-ice (eh...malo sam i to gledo...vrhunski zvuk kad se zapušta i pali...skoro ko pravi)...ali to nebum tak skoro...

Hvala ti!

Odg: k:početnički heli

Reply #64
Ne treba ti simulator za solo. Ako si skužio koaksijalni, to ti je dovoljno. Samo si daj malo vježbe i navike da ga držiš na mjestu prije nego ga počneš vozikati. Kako sam rekao, ja sam bio nestrpljiv pa sam ga po stanu furao, i nabio par puta u zid. Sve bez oštećenja.

Izađi na neki travnjak van poslije 20h kad nema vjetra i to ti je simulator uživo. Nemoraš se ništa bojati, kad padne na travu, neće se ništa dogoditi. Jedino sjeti se pustiti gas ako već udari u travu da se ne potrgaju zupčanici ili sam motor.

Odg: k:početnički heli

Reply #65
Ja sam odgodio malo narudzbu, jer cu taman biti na godisnjem kada bi Solo stigao da ga sad narucujem. Postoji mogucnost (jaaako mala) da mi ga kompic izvana donese, no kako stvari stoje vjerojatno cu ga naruciti krajem ljeta. Za sada se zabavljam nekakvim rasklimanim koaksijalcem, a kada ima vjetra i helic ne moze van onda zmajem koji mi je nedavno stigao (fora igracka).

Sto se tice dostave, ne znam za hobby king, ali meni su stvari kupljene preko ebaya i drugih ducana stizale u roku od 10-15 dana od trenutka kada su poslane. Nadam se da ce i tebi uskoro stici, a onda ocekujemo "review" a moze i neku live prezentaciju :)

Pozdrav,
Hrivel

Odg: k:početnički heli

Reply #66
A može,može,kad stigne, i kad napravim par probnih vožnji možemo se nać sa Moriaty i čovjeku pivu platit za sve savjete koje nam je dal :) a usput da vidiš i helija... :)

pa u petak su zgotvili narudžbu, valjda jučer složili i nadam se sutra da je na putu prema HR...pa eto...kad stigne javim!


Odg: k:početnički heli

Reply #67
Kolega,

trebam malu pomoć. Prošli petak kako sam vas i izvještavo došo je zadnji dio naruđbe i sva roba je bila na Reserved. Od tada je prošlo tjedan dana a HK još uvjek nije poslao robu!!! Piso sam i u međuvremenu već 2 puta, a dobio samo, kao malo je gužva i bit će skoro....Jel to normalno ili da im se spomenem rodbine  ;D

Hvala ti!

LP!

Odg: k:početnički heli

Reply #68
Normalno. Odi na live chat pa tamo probaj.
Ja sam platio dva 250GT 31.5. došli su oko 10.6. (do tada su bili na reserved) a poslani su 23.6. tada se pojavio na IPS tracking.

Odg: k:početnički heli

Reply #69
Hvala kolega! Nači normalno...a ona rečenica na njihovim stranicama o 48 sati...nači to je za ukras jel :)

svejedno sam ja njima lijepo jutros pisao, i ak ništa ažurni su, i spričavaju se sve u 16....pa se ja sad nadam da buju valjda poslali kroz tjedan dana...sljedeći petak bu dva tjedna da je kao spremno..ali nije :)

Ak, nikaj, barem je cijena svega super...pa se isplati biti strpljiv...

LP

Odg: k:početnički heli

Reply #70
Nedime, jesi ti naručio svoj solo pro i kolko im je trebalo da ti ga upakiraju i pošalju?

Hvala ti!


Odg: k:početnički heli

Reply #71
ee drug ja sam trebao cim je dosao solo pro II narucit ga i sklopio sam sve ali kada sam krenuo pare stavit na karticu nesto su staroj trebale pare ii dao sam  :'( pa sad cekam pocetak novog mjeseca tj 7 kad bude plata da mi dadne pare pa da narucim kako treba  :'( jbg

Odg: k:početnički heli

Reply #72
Eh Nedime, nemoraš žaliti, evo ja danas dobio obavijest da su ovi solo IIjke koji su stigli nešt u banani i sad opet čekat da dojdu novi....koma...kao pitali me da'l želim otkazat taj item a ostalo uzet :D A kao vrijeme dolaska novih je 3-4 tjedna...super...da ovi u pluramaksu netraže 3x veće pare za njega vjerovatno bi išo na tu opciju...
Ovak morem imat hrpu djelova bez helija:) SUPER!!!

Eh...više ni sam nisam pametan kaj napravit :(




Odg: k:početnički heli

Reply #73
Stavi dijelove pod "prodajem"  :D

A kaj si to dobio na mail info? Daj proslijedi please.

Odg: k:početnički heli

Reply #74
Dear Customer

We have been unable to ship your order right now because of an issue with one of the items purchased.
Please log into your account in our website to view the status of your order.

If one of your items shows 'backorder' this may be due to an issue with the product in stock. In this case you can request to have the entire order cancelled, or cancel the item and have it refunded. You can do this quickly and easily through your account section in the website.
We appologise for any inconvenience this may have caused.
Why did this happen? Sometimes stock may be damaged, or missing a component or for some other reason it's unable to be shipped. HobbyKing staff check each item before it's shipped, and they must have found an issue with 1 of the items you ordered, thus we're sending you this email to let you know.