Skip to main content

Topic: SOLO PRO 2 - karika koja nedostaje (Read 6175 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SOLO PRO 2 - karika koja nedostaje

 ;)

[attach=1]
Budući da stvarno već ima dosta ekipe koja je nabavila malog žutog stvarno bi se moglo dogovoriti neko nalaženje na neutralnom terenu.

Solo pro je po meni stvarno odlična poveznica s koaksijalnih na 6 kanalne heliće, jeftin je jednostavne građe, spreman odmah za let, i može se stvarno ludo zabaviti s njim a opet i naučiti bolje kontrolama. Izdržljiv je (manje više - pozdrav Slifer ;)), i dijelovi su relativno jeftini.

Ima stvarno podosta modova koji se mogu na njemu napraviti.

Mnogi bi rekli da je to čista igračka a ne heli, i upravu su, igračka je, ali igračka na kojoj se može nešto i naučiti, a najbitnije zabaviti se.


Odg: SOLO PRO 2 - karika koja nedostaje

Reply #1
Jel ovo friska slika ? Izgleda ko nov, moj canopy je malo mapukli i ima crne mrlje od skidanja farba, main gear ima crnije zupce a i elise su mi vjecito zaprljane..xD.. a iskreno nisam bio pregrub.. letim vani na dvoristu pa mi je 90% crasheva na travu i zemlju, 2 -3 crasha su gubici kontrole i full speed crashevi u zid / bacvu (steta je taj napukli canopy i skije koje sad vjecito pucaju na tom mjestu ljepljenja), i imam oko 20-stak manjih (sporih) crasheva u stolice, namjestaj, kauce. Mislim da sam jos dobar s obzirom na nekog ko nema di u dvoristu letit pa napravi masakar sa helicem unutra u prvih par dana


Odg: SOLO PRO 2 - karika koja nedostaje

Reply #2
Slika je od prije koji mjesec, a heli je star kojih 10 mjeseci ili tako nešto.
čistim ga povremeno od trave bude zelen ili prašnjav. A od onog incidenta s kosom oko swashplate češće ga počistim. ;)

Odg: SOLO PRO 2 - karika koja nedostaje

Reply #3
Ovog komarca bih stvarno preporučio svakom početniku koji je zainteresiran za heliće, jednostavan je za letit, dijelovi su bagatela, baterije su nevjerojatno jeftine (OEM na HobbyKingu po dolar i nešto sitno - daj kilu za van), otporan je na padove jer je lagan i nevjerojatno zabavan za letit. Vidim da se i prije spominjao nekakav meeting, dajte da nešto organiziramo  :D
MAK Zapad

Odg: SOLO PRO 2 - karika koja nedostaje

Reply #4
Već je bilo pokušaja okupljanja, ali stalno je iz nekog razloga odgađano  :(. Ja sam svakako za  :)

Odg: SOLO PRO 2 - karika koja nedostaje

Reply #5
Izgubio sam onaj najmanji linkić jučer na Domovinskom, a ne da mi se čekat s HK. Mislim da ću uzet set u Pluramaksu (19 kn)  :)
MAK Zapad

Odg: SOLO PRO 2 - karika koja nedostaje

Reply #6
hoce netko iz Zagreba narucivati nesto za SoloPro, trebal bi nekoliko baterija a bab jos nije otvorila Paypal
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF


Odg: SOLO PRO 2 - karika koja nedostaje

Reply #8
Budem pogledao mislim da ti ja imam. 100 kuna i dva piva ;)

Ne stvarno, budem pogledao pa ti javim.

Okupljanje? Ja sam mislio predložiti jučer ili danas ali pretpostavio sam da je ekipa u Lučkom.

Odg: SOLO PRO 2 - karika koja nedostaje

Reply #9
Budem pogledao mislim da ti ja imam. 100 kuna i dva piva ;)

Ne stvarno, budem pogledao pa ti javim.

Okupljanje? Ja sam mislio predložiti jučer ili danas ali pretpostavio sam da je ekipa u Lučkom.

Samo javi ak imaš i reci kaj košta, leti mi se  :D

Ajmo onda jedan dan poslije posla negdje, popodne, neko okupljanje Solo Pro-aša  :)
MAK Zapad

Odg: SOLO PRO 2 - karika koja nedostaje

Reply #10
hoce netko iz Zagreba narucivati nesto za SoloPro, trebal bi nekoliko baterija a bab jos nije otvorila Paypal

Ja sl. tjedan naručujem neke sitnice s HK (nije za Soloa al nema veze), koliko trebaš baterija?
MAK Zapad

Odg: SOLO PRO 2 - karika koja nedostaje

Reply #11
Ovisi posto su, 4 ili 6 lomada, mozes puknut kakav link ili ako nerko ima preporuku koje batke uzet a da idu u helic i punjac bez prepravki
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF



Odg: SOLO PRO 2 - karika koja nedostaje

Reply #14
pozz daj mi recite imam osjecaj kad drzim solo-a u ruci i dodajem gas da se trese pod zadnje vrijeme o cem bi se tu moglo radit