Skip to main content

Topic: Radi se nova pila (Read 14485 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Radi se nova pila

Reply #45
Odoh ja zauzeti busiju na vikendici. Trudiču se da budem blizu mobitela.
Opis puta : Kad uđete u Dalj (pređete nekakav most) crkva je s desne strane, kraj nje skrenite desno, dalje je sve ravno (na 50 m je krivina pod 90-lijeva-ravno je Dunav), ravno, ravno, ravno i kad izađete iz Dalja opet je desna krivina pod 90, ako i nju uspješno svladate dalje je ravno. Nakon toga uđete i izađete iz Bogaljevaca. E sad prije same rampe (polubranici)
desno pa do kraja (jedno 50 m) pa onda nemate kuda već desno. Kad naiđete na prvo križanje (oko 100 m) ja sam s lijeve strane (reklama od apa cole je po cijeloj ogradi).
Ako netko misli da neće pronači slobodno neka zvrcne na mob i ja ga dočekam.
Ja odoh da bih vas čekao. Vidimo se
Mišo ne zaboravi ponijeti alat.........
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............


Odg: Radi se nova pila

Reply #47
Ma bit ce dobro vrijeme za koi dan ali nemoj zapustiti jedrilicu dolazi vrijeme za uzivanje.Ja sam jucer isao letjeti easy glidera doslo mi je da zaplacem od srece usred aerodroma stupcina neviđena cim sam ga bacio iz ruge vidjeo sam da dize  termika za popizdit na nekoh 30M sam pogasio motor majke mi mile u manje od 10 sec je bio na 100-150 min jos sam pomislio da ce se dogodit sranje kao PZD-u jer se CB-stvorio iznad Braca udaljen nekih 5milja od letjelista na hvaru odmad sam pokusao izic iz stupa i izlazi solidno.Vratim se u stup i opet u nekoh 15 sec jedva da raspoznajem u kojem mi je smijeru spustanje iz stupa do nekih 50m je trajalo nekih dvije i pol minute sa svim tim sto su otvoreni spojleroni.E od srece sam kleknuo na koljena na travu i jos mi zena kaze ti nisi normalan.van stupa je non stop drzalo 0.Nisam dugo u jedrilicarstvu ali ovo jucer mi je jos vise probudilo zelju za danjim jedrenjem.jedrenje je trajalo 50min i cim je malo zapuhalo ode stup ode nula sve uvraga da je drzalo dva dana tako letio bi s reflektorom majke mi.

 

Odg: Radi se nova pila

Reply #48
Karas !!!!
Kupio sam dvije table onog stiropora čudnog imena. Sutra idem kupiti nekakvo čudno ljepilo koje nam je još potrebno i onaj vrag za šmirglanje.
Treba ti samo naoštren skalpel.
Kad budeš slobodan javi mi da se dogovorimo kad krečemo u projekat ?
Čini li ti se da nas je onaj mali sa aerodroma izvaljao za one silne  kalupe ?
Kako se taj mali muljator zove ???? Znaš onog što je glavni gazda a nema ključ ?
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: Radi se nova pila

Reply #49
Karas ti zarobi Zlatana a ja ću supervizora Mihaela, i dovucimo ih obadvojicu kod mene.
Zadnji puta je nešto slično u serijskoj proizvodnji napravio g. Ford.
Koliko znam on je uspio.
Vjeruj mi da je g. Ford za nas dvojicu levat, ipak je on bio jedan a nas dvojica smo, još da dodamo da si ti akademski građanin ?
Jesi položio ?
Bolje bi ti bilo da jesi ...............
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: Radi se nova pila

Reply #50
Karas ti zarobi Zlatana a ja ću supervizora Mihaela, i dovucimo ih obadvojicu kod mene.
Zadnji puta je nešto slično u serijskoj proizvodnji napravio g. Ford.
Koliko znam on je uspio.
Vjeruj mi da je g. Ford za nas dvojicu levat, ipak je on bio jedan a nas dvojica smo, još da dodamo da si ti akademski građanin ?
Jesi položio ?
Bolje bi ti bilo da jesi ...............

Neznam da li sam, čekam rezultate  >:(
Najbolje da mi otvorimo novu temu u samogradnji, ovako je ova Mihaelova tema o izgradnji ekstre postala više dogovor kako pojesti čobanac na vikendici u Dalju nego kako čovjek gradi pilu. Idem otvoriti novu temu da nebi na kraju ove teme bile slike savršenih depronaca - pila od depronaca - umjesto Mihine  ekstre. Odoh otvoriti, a ti se nadoveži  ;D
Mili, micro, nano, piko...