Skip to main content

Topic: Mladi hrvatski inovatori (Read 6138 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Mladi hrvatski inovatori

Reply #1
svaka mu čast


Odg: Mladi hrvatski inovatori

Reply #3
Da svaka čast,no nebi sad htel kenjat ali ipak mislim da je izmislil detektor mina je su mi takve letjelice odavno poznate.
Robert

Odg: Mladi hrvatski inovatori

Reply #4
pa dobro ali treba to napraviti  ;)

Odg: Mladi hrvatski inovatori

Reply #5
Takve primjere treba više isticati i medijski podupirati u našem društvu. Ljudi su ušli u jednu apatiju koja je dobrim djelom dirigirana kroz razne strukture. No, nije sve tako crno kako nam se želi prikazati i ubiti volju za promjenama. Dokaz su i takvi mladi ljudi koji promišljanjem i akcijom mogu napraviti korak naprijed. Lijepo. 

lp
Toni
 

Odg: Mladi hrvatski inovatori

Reply #6
Da svaka čast,no nebi sad htel kenjat ali ipak mislim da je izmislil detektor mina je su mi takve letjelice odavno poznate.

Dečko je spario dvije stvari koje postoje i to je ideja, isto nekakva inovacija. Da nebi rukom nosio detektor mina i skakutao po istima fino nadletiš miniranu livadu bez straha. Pozitivan način razmišljanja. Nije da će se dečec obogatiti niti postiči neka velika priznanja. Pitanje je hoće li taj projekt uopće saživjeti i razraditi u nešto primjenjivo.
Za razliku od ostalih dečeca njegovih godina ovaj dečec, odnosno dva dečeca, misle i to je za svaku pohvalu. Još kad su iz Hrvatske još mi je i draže.

Takve primjere treba više isticati i medijski podupirati u našem društvu. Ljudi su ušli u jednu apatiju koja je dobrim djelom dirigirana kroz razne strukture. No, nije sve tako crno kako nam se želi prikazati i ubiti volju za promjenama. Dokaz su i takvi mladi ljudi koji promišljanjem i akcijom mogu napraviti korak naprijed. Lijepo. 

lp
Toni
 

Ovakav komentar koji je dao Toni je lijepo pročitati. Kad odraslom čovjeku iz usta izlaze lijepe i pozitivne rečenice.
 
A ne kao nekima kojima iz usta i glave izlaze Govna , drek i stalno im je neki kujac u ustima. Isti ti sa takvim zadahom septičke jame i kurvinog šupka koji šire oko sebe za sebe same misle da su jako pametni sipanjem svega kaj sipaju iz sebe i serviraju na čitanje internetom, kao jakim medijem, nebi li stekli malo pozornosti. Nerijetko pred vršnjacima kao sto su mladići iz članka pa istim tim svojim izlučevinama pune im glavu i usta a ovi ponosni na preneseno pak šire takvo nasljeđe.
 
Nadalje sanjaju o velikim otkrićima kojima će zadiviti svijet, što naravno nema nikakvo uporište u realnom svijetu. Sa tom spikom o sebi znaju privući i neke ljude pa čak i institucije a na kraju iz svega ispadne ono jedino kaj i znaju od Dreka napraviti Govno.
Takve crne bisere znate gdje možete pročitati http://www.rc-pilot.info/forum/forum_posts.asp?TID=3191&PN=1

Odg: Mladi hrvatski inovatori

Reply #7
Znam da ce se poslije ovoga sto cu da napisem podici na Noge mnogi "Rodoljubi",
interesantno, nekoliko uvijek istih,

kao sto si preporucio ZAC pa sam skoknuo do RCM i procitao njihove komentare i mogu ti reci da njima vise dajem za pravo nego tebi,
izum je nesto izumjeti sto ne postoji a ovaj mladi Covjek je povezao Komponente koje odavno postoje i pokusao ih prilagoditi namjeni i ako po meni to nema niti najmanje buducnosti da bi se izvuklo nesto korisno,Detektor je za sada i ostaje jedino sredstvo i sva je prilika da ce i ostati barem u dogledno vrijeme,
Novinari pisu i prave veoma cesto senzaciju iz nicega pa u napisu nema vjernih reprodukcija i pokaza da je to stvarno nesto izvanredno kako ova novinarka pise,
Modelar si i sam letis kojesta pa si mozes pretpostaviti i znati koliko je ovaj Izum stvarno Izum.
Za pohvaliti je ovaj mladi Covjek koji pokusava napraviti nesto korisno za svijet ali vise realnosti i umjerenosti nije na odmet,
(Rimac)

Pozz, Iv

Odg: Mladi hrvatski inovatori

Reply #8
Znam da ce se poslije ovoga sto cu da napisem podici na Noge mnogi "Rodoljubi",
interesantno, nekoliko uvijek istih,

kao sto si preporucio ZAC pa sam skoknuo do RCM i procitao njihove komentare i mogu ti reci da njima vise dajem za pravo nego tebi,
izum je nesto izumjeti sto ne postoji a ovaj mladi Covjek je povezao Komponente koje odavno postoje i pokusao ih prilagoditi namjeni i ako po meni to nema niti najmanje buducnosti da bi se izvuklo nesto korisno,Detektor je za sada i ostaje jedino sredstvo i sva je prilika da ce i ostati barem u dogledno vrijeme,
Novinari pisu i prave veoma cesto senzaciju iz nicega pa u napisu nema vjernih reprodukcija i pokaza da je to stvarno nesto izvanredno kako ova novinarka pise,
Modelar si i sam letis kojesta pa si mozes pretpostaviti i znati koliko je ovaj Izum stvarno Izum.
Za pohvaliti je ovaj mladi Covjek koji pokusava napraviti nesto korisno za svijet ali vise realnosti i umjerenosti nije na odmet,
(Rimac)

Pozz, Iv
Iwek odavno sam rekao da s tobom ne komniciram ali vidim da ti to nije ušlo u glavu. Pa me stalno nekaj citiraš pa brišeš svoje mudre komentare.

Svaka čast dečkima da se trude ako je nagrada za to komad papira i priznanje i to je dovoljno i takve dečke treba poticati, pa tek su postali punoljetni. Još jednom svaka im čast da su se pojavili tamo.
 
Kad ljudi koji imaju djecu sputavaju mlede koji idu u pravom smjeru a u te spadaš i ti Iwek to je dna dna. Takvu sebićnost nemogu i neću prešutjeti ni pod koju cijeni. Svi Vi govorite sami o sebi i više nego dovoljno, svakom prosjećnom čovjeku je to jasno. Da ima i bude dupeglavaca koji će vam se uvlačiti u dupe bit će, bez brige budi Iwek. Svi Vi takvi imate spiku za dupeglavce i naivce koji nemaju svoje mišljenje pa se po običaju povedu za manipulatorima. Često se ti dupeglavci nadaju nekoj koristi a na kraju ispadaju ono što i jesu dupeglavci. Obično tu prestaje simbioza, manipulator nađe nobog dupeglavca a dupeglavac novog manipulatora.
 
Iwek ne čudim se da im daješ za pravo kad ste istog soja, ne kužim što si uopće otišao od njih. A daaa nemogu dva manipulatora biti u istoj štali i nadmetati se međusobno, jedan uvjek otpadne.
 
Iwek stalno se snebivaš i osjećaš ugroženim, stara prijeratna doktrina koja je i dovela do rata na ovim prostorima.
Čemu se čudiš dođeš na forum koji je otvorio Hrvat i većina članova su Hrvati pa se stalno rugaš i umanjuješ vrijednost Hrvata. Bez nekog znanja, više puta dokazano, da si vidio, kao i tvoji istomišljenici sa RCP-a bez da si proučio o čemu se radi na prvu osuđuješ jer bolje i pametnije neznaš. Kako Rimca tako i ove dečke. Naj bolje prvi napasti pa su šanse na tvojoj strani i poslje ćeš kao ispasti pametan, samo treba čekati, nedaj bože da podržiš nekog pa ispadneš i sam promašaj ako taj ne uspije. Idete na sigurno i ne samo to nego spotičete sve koji bi mogli nešto postići u životu. Kao da će se tebi i takvima iz đepa uzeti.
Stalno posprdno pišeš o Hrvatskoj i Hrvatima kojima je ova zemlja dom. Šta se čudiš rekcijama poštenih ljudi Hrvata na tvoje blebetanje. Od kojih slobodno mogu reći većina jedva krpa kraj s krajem, pa im ti nudiš svoju beskonačnu mudrost i znanje koje vodi naravno u Yugu koje više nema. Daj se malo okreni sadašnjosti i budućnost a memoare piši doma.
Kaj za sve te godine koje stalno spominješ nisi skupio ni zrnce mudrosti nego si pun sebičnosti, jala i mržnje. U prvom redu protiv Hrvatske i Hrvata pa onda i prema svim ostalima. Ajde ti nas pusti da se mi patimo u svojoj Kroatiji sami sa sobom ti nam naj manje trebaš sa svojim pljuvanjem i laprdanjem.
Misliš da ljudima toga ovdje već nije puna kapa i da nam trebaš Ti sa druge strane zemaljske kugle postavljat se s visoka, preuveličavati sebe i tražiti neki respekt na rijeć a kad ti rijeć ne vrijedi.

Pa šta bi sad ta djeca trebala riješiti velikim izumima svoju budućnost i osigurati si egzistenciju i nobelove nagrade. Pa tek se razvijaju, pred njima je nekakva kakva takva budučnos ako budu pošteđeni komentara kakvi su tvoji i tvojih pajdaša sa RCP-a
 
Naravno kad novinar napiše koliko je Severina primila zguza i koliko joj je puta krpan šupak to su super vijesti a ovo je fuj
Još ako ima kakav video još bolje.
 
 

Odg: Mladi hrvatski inovatori

Reply #9
ZAC  ovdje smo da se gadjamo Argumentima a ne Govnima sto ti to cinis,
konstruktivna rasprava koja moze nekome da koristi a ti kao u doba Komunizma pjevas HVALOSPJEVKE
a do kuda su nas one dovele ??
u Govna u kakvima nikada ova Drzava nije bila,
 ja ti mogu pokazati dokumentovano sto sam skupio kroz ove godine ali tko si ti da se potruditi trebam,
pises gluposti dragi moj !

Pozz, Iv

Odg: Mladi hrvatski inovatori

Reply #10
ZAC  ovdje smo da se gadjamo Argumentima a ne Govnima sto ti to cinis,
konstruktivna rasprava koja moze nekome da koristi a ti kao u doba Komunizma pjevas HVALOSPJEVKE
a do kuda su nas one dovele ??
u Govna u kakvima nikada ova Drzava nije bila,
 ja ti mogu pokazati dokumentovano sto sam skupio kroz ove godine ali tko si ti da se potruditi trebam,
pises gluposti dragi moj !

Pozz, Iv

Kako rekoh tebi i takvima su samo govna u ustima i glavi. Vidi se iz priloženog.
Za mlade neiskusne ovo je lijepa prilika da nešto nauče o takvom soju ljudi.

Odg: Mladi hrvatski inovatori

Reply #11
ZAC  ovdje smo da se gadjamo Argumentima a ne Govnima sto ti to cinis,
konstruktivna rasprava koja moze nekome da koristi a ti kao u doba Komunizma pjevas HVALOSPJEVKE
a do kuda su nas one dovele ??
u Govna u kakvima nikada ova Drzava nije bila,
 ja ti mogu pokazati dokumentovano sto sam skupio kroz ove godine ali tko si ti da se potruditi trebam,
pises gluposti dragi moj !

Pozz, Iv

Kako rekoh tebi i takvima su samo govna u ustima i glavi. Vidi se iz priloženog.
Za mlade neiskusne ovo je lijepa prilika da nešto nauče o takvom soju ljudi.


Hvala ZAC TAKODJER !

Pozz. Iv

Odg: Mladi hrvatski inovatori

Reply #12
Evo ZAC jedna od vise "Mrvica" koje sam kroz godine skupio u Svijetu,
ako ti stignes do ovdje, pricamo dalje,Hvala
time je moja "Diskusija" sa tobom i tebi slicnima stigla do Kraja,
Hvala na paznji,
Poz Iv

Odg: Mladi hrvatski inovatori

Reply #13
Ja bih molio uvažene kolege da mi ne spamaju post, htio sam da ljudi ovo vide, malo pozitive u našem društvu ne škodi!!!

Ne zanima me ko je šta, uostalom ovakvih sam se debata nagledao na ovom forumu, zato molim!

Sa poštovanjem,

Božidar Križan

Odg: Mladi hrvatski inovatori

Reply #14
ZAC  ovdje smo da se gadjamo Argumentima a ne Govnima sto ti to cinis,
konstruktivna rasprava koja moze nekome da koristi a ti kao u doba Komunizma pjevas HVALOSPJEVKE
a do kuda su nas one dovele ??
u Govna u kakvima nikada ova Drzava nije bila,
 ja ti mogu pokazati dokumentovano sto sam skupio kroz ove godine ali tko si ti da se potruditi trebam,
pises gluposti dragi moj !

Pozz, Iv

Kako rekoh tebi i takvima su samo govna u ustima i glavi. Vidi se iz priloženog.
Za mlade neiskusne ovo je lijepa prilika da nešto nauče o takvom soju ljudi.


Hvala ZAC TAKODJER !

Pozz. Iv

Nema stvarno na cemu Iwek i drugi put.
________________________________________________________________________________________
 
Vidiš kak si brzo naučio dodavati slike na forum, baš zgodno.
 
Svaka čast Iwek na zahvali što si dobio  za svoj rad i trud.
Da sam zloban kao ti i tvoj pajdaš sa RCM-a rekao bi da to nije nešto. Naravno da je Iwek.

Misliš Iwek da ovi dečki stave slike svojih nagrada nebi bile vrijedne te zahvalnice koju si ti dobio?
To je neko pišanje u dalj?
 
Kaj se bojiš nečijeg uspjeha jer se ti nebuš imao s čim hvaliti? A ti si takva institucija u svijetu.
Svaka čast tebi na tvom radu i uspjehu! Ozbiljno
Bio si vjerujem dobar i vrijedan radnik cijeli život, otišao u zemlje gdje se rad još uvijek cijeni i uspio živjeti pristojno.
Stvoriti sebi i svojima bolji život. Odlično! Svaka čast Iwek.
Samo zašto misliš da to nekog zanima na ovom forumu pa se stalno ponavljaš? Mi se igramo modelima a ti tak ozbiljno o sebi i svojim uspjesima dok smo svi ostali bezvrijedni uopće tvoje pojave.
To je neka teška životna prića koja se mora čuti? Ne kužim Iwek zašto se ne predstaviš kao normalno ljudsko biće a ne tak napuhano kak ti to radiš.
 
Nikad mi nije bilo jasno zašto čovjek ode van pa se ima potrebu vratiti i hvaliti se svojim uspjehom. Koji dio sebe to hraniš Iwek?
Misliš da je taj papir dokaz da si ti bolji čovjek od mene ili bilo kog drugog na ovom forumu? Kakvi ljudi trebaju papirnate dokaze pred drugim ljudima da su kvalitetni ljudi?
Što si imao sa 19 godina kao ovi dečki? Koliko si onda vrijedio? Imaš kakav dokaz?
Možda te muči što sa svim zahvalnicama za svoj rad i trud nisi u Njemačkoj niti u Americi ništa manje ni više nego tvoj susjed? Pa se pred nama ovdje jedino možeš pohvaliti svojim uspjehom i reći ja sam bolji od vas.
 
Ima za takve jedna narodna. Može čovjek otići iz sela ali selo iz njega nikad.
 
I na kraju Iwek cimaš me po cijelom forumu da bi isprovocirao prepisku da bi meni nešto dokazao? Boli te što sam prvi napisao da ne želim kumunicirati s tobom i nisam se obazirao na tvoje brilijantne komentare pa si sad zadovoljio svoj Ego i to popravio?
Nitko sretniji od mene da me ti više nikad ne spomeneš niti se na mene ne nadovežeš.