Skip to main content

Topic: Pravila igre - kako za koga?? (Read 2710 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pravila igre - kako za koga??

Danas malo ubijajući "kišnu" dosadu vrtim po daljincu i naletim na
http://www.youtube.com/watch?v=NHBOxQOA6jA

0:00 i 2:09

Pa se sjetih jednog posta iz jedne druge teme , a ide nekako ovako
""
– Za nas bi bilo najbolje da ništa ne trebamo pregledati. Međutim, mi radimo sa službenicima koji su visoko vojno pozicionirani. Recimo Krčki most se štiti iz nekih razloga. Mi ne znamo zašto, ali onaj tko zna zašto se štiti, kaže da želi da se to štiti. I tu mi kao Državna geodetska uprava ne možemo ništa.

Pa koji klinac ne stave zabranu letenja i snimanja Krckog mosta, istu stvar napraviti sa svim objektima koji se ne smiju snimati i rijeseno.
Eh.... zemlja s puno pravila, propisa, ali bez reda.""

E sad kakvu su pravila i da li se netko igra s njima 8) :-X
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Pravila igre - kako za koga??

Reply #1
Ma nemres trazit red u nasoj drzavi  :D

Odg: Pravila igre - kako za koga??

Reply #2
Klasicna prica ostavstina juge i strasne nervoze od neprijatelja koji nikad ne spava.

Nema niceg smislenog u dgu niti volje s nijihove strane. Slobodnom procjenom oni bi trebali 5 NSA centara da pregledavaju sav aero materijal koji se dnevno proizvodi.

Vjerojatno se ceka da nekog strpaju u zatvor cisto za primjer drugima, ko nekad u strepnji sa skidanjem mp3ca i filmova.

Odg: Pravila igre - kako za koga??

Reply #3
Klasicna prica ostavstina juge i strasne nervoze od neprijatelja koji nikad ne spava.


Ima i tu malo istine. ;D
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Pravila igre - kako za koga??

Reply #4
Zakon je ostao još od bivše države, što se tiče DGU ja sam strogo bio za promjene zakona po tome pitanju na zadnjoj radionici ccaa, štoviše nonšalantnost one gospođe iz dgu nam i ne ukazuje u neke pomake sa njihove strane. Možda i na nečem se radi ali nisam 100% u tome tako da ne znam, DGU je trenutno problem, a kako stvari stoje upravo to čekaju da se nekoga kazni.
Mislim da je uzalud se živcirat...