Skip to main content

Topic: qvad turnigy x666 (Read 10777 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: qvad turnigy x666

Reply #45
Hehe nisam ni znao da si sve to snimio :-D , sad cekamo Miru da nabaci HD snimke sa hexe... Nisi trebao snimati edge 540 dok ga ne zavrsim i ne ofarbam... Uglavnom bilo je do ro jucer... Iduci tjedan uzimam godisnji pa cemo se skupiti opet ja se nadam... Ili dodi u nedjelju na pistu kad nas bude puno... Probat cu do tada zavrsit i 450-ku pa cu onda ponjeti i zagija extreme, edge 540, cap 232, helic 450 i quad x666... Baterija sad fala bogu imam more :-D


Odg: qvad turnigy x666

Reply #47
:-D super snimka... Nabaci i koju od jucer sa jelasa... sutra ce i moja kamerica biti u pogonu pa mozemo ponovo...

Odg: qvad turnigy x666

Reply #48
Evo danas , malo letijo, tj ucim se, privikavam se malo me ponekad zbuni gdje je prednji kraj iako sam stavijo ledice nekad ih ne vidim. nemam video nije me imo tko snimat ali mjerijo sam vrijeme na stanici 8min- 30 sec do 3,7 volta po celiji, vjerovatno i ledice uzmu dio potrosnje. zadovoljan sam, dolaze baterije 2700 i 3300 pa cemo vidjet koliko se dobije.
letim, al nikako da poletim

Odg: qvad turnigy x666

Reply #49
upravo spajam vario metar od frsky normalm precision na frsky d8r2 plus prijemnik i izbacuje mi na 1m visine 112m na displeju, nisam spajo preko senzor huba vec direkt, dali je tko imao sa ovim variometrom iskustva, dali ga treba iskalibrirat i kako
letim, al nikako da poletim

Odg: qvad turnigy x666

Reply #50
On ti mjeri nadmorsku visinu, zato tebi pokazuje 112 metara, a dali se da iskalibrirati, to ne znam!

Odg: qvad turnigy x666

Reply #51
Da coljo vjerovatno si u pravu, posto je to visinomjer i radi na principu tlaka zraka, ispravno radi i vjerovatno ne moze drugacije. gledao sam manuale i pretrazivao po internetu nema nacina kalibracije bar koliko ja znam , mislijo sam dali bi ga mogao ponistit na nulu i da onda znam preciznije koliko sam visoko gore. Neznam kako decki koji voze FPV i imaju osd , telemetriju i sve podatke kako kod nji to radi, pa ako ima netko nesto tako nek mi javi kako to kod njih izgleda
letim, al nikako da poletim

Odg: qvad turnigy x666

Reply #52
Vec dva dana pada kisa i nemos nista testirat i letit, barem ovdje kod mene u pozegi. Posto sam imao pune baterije i propove 12-4,5 odlucijo sam ih stavit i nabrzinu isprobat. Rezultat je ovaki ovi NTM 1000kv motori bez ikakvi poteskoca vrte te propove, manje gasa treba u hoveru sio je i logicno i dobijo je jos na stabilnosti lakse je upravljiv, nisam mjerijo vrijeme leta bijo sam u dvoristu, noc je i samo je bijo hover i malo napred nazad,
letim, al nikako da poletim

Odg: qvad turnigy x666

Reply #53
Evo napunijo prvu bateriju vozio cca 6min, kisa me potjerala napunijo u nju 1370 mah, baterija je 2200mah hover je bijo nikakvi let, evo slike za usporedbu koliki je frame turnigy x666
letim, al nikako da poletim

Odg: qvad turnigy x666

Reply #54
Helic je Trex 450
letim, al nikako da poletim

Odg: qvad turnigy x666

Reply #55
Stigle baterije, ali nisam stigao testirati, iako sam na godisnjem nema se vremena ponekad, a i sutra mi stizu gosti tako da ce bit pauza dva dana a baterije napunjene,stigao je i mali zagi za mog klinca pa cu i njega slozit. Stigli su mi i servo kablovi male-male pa cu ove sto su prepravljani izbacit jedino je sto su 20cm pa ce se vidit bunt zica.  Evo kablove namontirao i poslozijo da to izgleda malo bolje, jos mi fale zmigavci i stopovipa mogu i na registraciju. GT power analizer ostaje na qvadu radi daljnjeg testiranja i potrosnje baterija, kada istestiram optimalnu kombinaciju ja i kolega Matej napisati cemo ovdje.
letim, al nikako da poletim


 

Odg: qvad turnigy x666

Reply #58
Nema snimke do Mire bas je zna smontirat i odabrat muziku u podlozi, sutra Matej dolazi do mene pa cemo isprobat i qvadove pa se nadam i neki amaterski snimak od mene.
letim, al nikako da poletim

Odg: qvad turnigy x666

Reply #59
Stigla naza m lite, bio sam na terenu i kad sam dosao doma zena me iznenadila paketom, iz njemacke u hr za 4 dana,  Necu je montirat uskoro jer cu se vjezbat na kk2 pa cu poslije je stavit, punim baterije pa cu probat sutra malo vozit
letim, al nikako da poletim