Skip to main content

Topic: TAROT ZYX  (Read 7545 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TAROT ZYX

Evo  napokon nekakva saznaja u  vezi  tarota  zyx
stigao je  i montiran  na 450 

bilo je dosta muke oko  samog  instaliranja  uz  zyx   dobivate   upute  na  kineskom
ne (  upotrebljivo)
s  interneta se da  skinuti  upustva na  eng
dosta je  toga opisano no dosta se i ne razumije  i  puno iskusniji  koleg  Anto  nije baš sve najbolje  shvatio  tako da mi  je  ostalo  pregledavati  youtube  i  pomno  pratiti  samu  instalaciju
no  ni tamo  nije baš  sve negdje  oko  80  posto  pa  vam  ostaje  puno  čačkanja i  nerviranja oko  samog setup  ali  evo  nakon  ko zna  koliko  puta sve je sijelo  jooš  ostaje  samo proba   do  tada   sam sebi  želim puno  sreče  i da sve  završi  u jednom  komadu na jednom  mijestu
DJI MAVIC PRO

Odg: TAROT ZYX

Reply #1
Onda puno srece kod "first flight-a" ;) Set-up izgleda lipo i uredno.
3 x rc helikopter :P

Odg: TAROT ZYX

Reply #2
sretno i baci neki video leta  :)

Odg: TAROT ZYX

Reply #3
Ima kakvih novosti? kako radi, kako se ponaša? :)
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: TAROT ZYX

Reply #4
evo čekam još usb da stigne pa če mo  poštelati detalje
po ovim njihovim postavkama izgleda i radi dobro
samo kažem ne možeš ga štimati napamet evo još koji dan pa čemo i to riješiti
DJI MAVIC PRO

Odg: TAROT ZYX

Reply #5
odlicno se on nasteluje i bez usb-a,kod mene se ponasa fantasticno,drzi kao lud

Odg: TAROT ZYX

Reply #6
Pozdrav!

Ja sam sa e-baya kupio usb konektor 9,99 usd free shipping,brzo je stigao,ali sam se napatio dok sam uspio skinuti pravi program pa evo šalabahtera:
Treba otići na stranice Tarota  www.o577mx.com ,engleski,pa na download-e i naći englesku verziju programa koja ima naziv "XYZ2.1EN.rar"
Treći odozgo na listi.
Anzipati i to je to!

http://translate.google.com/translate?langpair=zh-CN%7Cen&u=http://www.0577mx.com/

Uglavnom,i to sam riješio i vrlo se jednostavno podešava.
Sad samo treba pričekati prvi topliji dan pa sa 550-tkom u zrak!!!

 ;D

Pozdrav!

Krasny
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: TAROT ZYX

Reply #7
tu  je  već  sam ga skinuo
još  samo  usb 
DJI MAVIC PRO



Odg: TAROT ZYX

Reply #10
Danas dobio CX-3X1000... rastavio, pregledao i sastavio... ništa specijalno što se specijalne izvedbe tiče... jasno mi je zašto košta 30$... ali mislim da su i skuplje i razvikanije verzije jednake :D
Izgleda identično kao ovaj tarot na slikama:
http://www.helifreak.com/showpost.php?p=3369825&postcount=133
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: TAROT ZYX

Reply #11
zanimljivo  štivo  čak   su upustva  i  redosljed  štelanja  identični  
DJI MAVIC PRO

Odg: TAROT ZYX

Reply #12
Ništa od reviewa jer sam poglodao 2 maingeara danas, pa nisam stigao istestirati ZYX
Uglavnom, setup s USB linkom je jednostavan, ako znate kaj radite.
Ja sam dobio bolesno puno collective pitcha (oko 14°, ne mogu izmjerit jer mi pitch gauge mjeri samo do 12), ali nakon pun k prčkanja po duljini linkova. Alignov manual je turbo retardiran, jer njihove vrijednosti nemaju veze s mozgom (fulali su oko 7-8 punih okreta)
Znači s USB linkom se sve lijepo fino da posetapirat, jedino kaj sam uspio primjetit da ne tilta kad je na podu (heli bez vibracija + 3M 4011) i na 100% krivulji (headspeed je preko 3300) i 14° pitcha, na full pitch pumpovima rep stoji zakopan. I to s jeftinim T9257 žirom (nekakva junk kineska kopija), s tim da je ball link na unutarnjoj rupi.
Iznenađujuće dobro za tako jeftin FBL kontroler i el cheapo servo.
Napisat ću neki detaljniji review ZYX-a kad ga poštelam kak se spada. Krenuo sam s hardcore 3d presetom i čini mi se da ima malo previše gaina na aileronu i elevatoru za 450, malo ću prosurfat i probat naći neke dobre postavke za 3D.
Jedino kaj mi se kod ZYXa gadi (u usporedbi s BeastXom koji je po meni najbolji FBL kontroler samo zato kaj radi fenomenalno i toliko je jednostavan za setupiranje i tweakanje da je to smiješno, odustao sam od V-Bara dok ne daju točnu informaciju da li će Beast dobiti gov. ili ne) je tweakanje, ili moraš imat onaj LCD programator (bljak) ili furat laptop.. Ne znam kaj je gore  :D
Onaj horror preko lampica mi nikad ne bi ni pao na pamet
Sve u svemu, stvar mi se zasad čini fenomenalna ako uzmemo u obzir koliko košta. Nadam se da će i dalje razvijati firmware, jer bi ZYX mogao biti stvarno zvijer, hardware imaju, samo im fali dobar FW, detaljnije kak radi napišem nadam se sutra
MAK Zapad

Odg: TAROT ZYX

Reply #13
Izašao novi firmware

http://www.0577mx.com/news_view.asp?id=262

Idem ga upucat

EDIT:

Changelog:

1.Add the RC signal verifying when initialization,prevent ZYX from fault caused by error of initialization.
2.Fix the assignment issue of RC trim signal when the swashplate type was selected as mechanical mixer.

Evo i novi 2.5 setup software:

http://www.kingwjg.com/tool/ZYX2.5EN.rar
koji vam treba da bi apdejtali, stara 2.1 verzija traži .hex file, dok 2.5 traži .bin (novi FW je u bin formatu)

I nova stvar je da su s novim firmwareom omogućili korištenje auxiliary ulaza za kontroliranje yaw gaina (ne misle valjda na rep? to je useless jer sve stanice imaju barem 2 gyro gain conditiona...) ili switchanje conditiona (ovo je dobra stvar)
MAK Zapad

Odg: TAROT ZYX

Reply #14
dakle može taj BIN i u cx-3x1000? :)
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...