Skip to main content

Topic: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR (Read 39139 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Pozivamo sve zainteresirane za F3M akrobatsko letenje i natjecanja u nedjelju 11.08.2013. na letjelište Buševec u 16:30h.


Tamo ćemo održati pokazno letenje F3M Sport i F3M programa, te objasniti sve što se tiće izvođenja zadanih figura i ocjenivanja istih.


Susret nije zamišljen kao aeromiting, već kao edukacija budućih F3M natjecatelja!
Poželjno je da kandidati ponesu svoje modele s kojima se imaju namjeru natjecati.



LP, Marko

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #1
zamolba,
ako nije problem za nas koji nemozemo prisustvovati da se snimi program i objavi kako bi tako dobili uvid u natjecateljski program. hvala  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #2
Nedjeljni skup je zamisljen upravo zbog toga da se sve vezano za F3M letenje i natjecanje vidi i pojasni uzivo na letjelistu.

Ako nema zainteresiranih za ovaj skup, necemo ga ni odrzavati, pa stoga molim potvrdu dolaska odgovorom u ovoj temi.


Marko

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #3
Robi i Ja dolazimo u nedjelju Vas posjetiti

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #4
znam, no neki su par tisuca km daleko ;) pa bi super dobro doslo kada bi imali vido objasnjenje natjecanja. imam s YT skinuta sva IMAC natjecanja i prikaze, no kako se leti u HR, mislim da treba imati i HR natjecanje, pravila i sam nacin letenja. nadam se da me razumijes. cak i ako ne bude skup, bilo bi lijepo od vas kada bi napravili te tri snimke(basic,intermediate i advance) s objasnjenima.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #5
e nimbus se mozda vec zna program za sledecu godinu
strong, light and cheap - choose two

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #6
Ima li sutra što od pokaznog letenja, s obzirom na vremensku prognozu ?

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #7
@gradjanin
 Slobodno moze netko sa kamerom snimiti objasnjenja i letove, pa ih ovdje uploadati.
 
 
@gregor
Za programe se jos uvijek nismo nista dogovarali. Vjerojatno ce biti IMAC 2014 programi, ali se jos moramo dogovoriti tokom ove godine.


@jarun75
Koliko sam gledao prognozu, sutra je suncano sa 30°C, tako da cemo odrzati skup.
 

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #8
Ja ne mogu sutra, radim od 12 do 19 :'( :'(

Molim vas, snimite bar jedan pokazni let ako nista drugo!!!

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #9
Dolazim......

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #10
Hvale vrijedan događaj!!! Svi zainteresirani za F3M bi stvarno trebali doći i iz prve ruke poslušati i pogledati o čemu se radi. Gledanje snimaka neće pomoć ako ne znaš program,a snimke programa postoje već 2.sezonu. Ako uspijem sredit dječji rođendan na vrijeme možda i dojurimo na prezentaciju. Pozdrav avima.

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #11
Znaci dolaze vec samo postojeci natjecatelji?
Mislio sam da ce bar nekog interesa bit...

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #12
Lijep pozdrav!!!!!

Samo kad treba raspravljat o tekmama i pravilima  onda su svi uključeni a nemaju pojma o pravilima  suštini suđenja Sad kad im je prilika da iz prve ruke vide
kako to treba biti i na šta treba obratit pažnju.( Pozdravljam inicjativu i trud brače Meića da se takvo nešto pokaže a bit ču nadam se i ja da sugeriram pošto imam Slovenskog iskustva.) I sada kada treba samo doč i vidjet o čemu smo mi razgovarali i vodili žučne polemike skoro cjelu letačku godinu" sad ekipa koja" kao zna "o čemu se tu radi i vodila raspravu skup sa nama a neznaju letit ravno 10m" ne dođe ni vidjet a kamoli nešto naučit.


Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #14
Pardoniram Brača Meić!!!
Ispravljeno!!!!