Skip to main content

Topic: DJI MAVIC, novi kompaktan 'racing' dron... (Read 11769 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI MAVIC, novi kompaktan 'racing' dron...

Reply #16
Super mali dron, ali svejedno gopro ima bolji kvalitet slike, bolji kodek i slika se ne raspada toliko (pogotovo kod obrade)

Obrada je problem na svim dronovima koji ne znaju shootat flat raw profile nego nekakvi H.264, H.265, ostali bakraci. Neka netko proba suvislo color gradeat ista od toga i skidam mu kapu. Naglasak na "suvislo". :) O nekakvom rotoscopingu bolje i ne pomisljat. Cini se da ce jos dugo zlatni standard biti kojekakve redice i blackmagicice za potrebe profesionalne uporabe.



Odg: DJI MAVIC, novi kompaktan 'racing' dron...

Reply #19
Htio sam ga kupit Al mi je tlaka čekati 15.1 kad je datum isporuke

Odg: DJI MAVIC, novi kompaktan 'racing' dron...

Reply #20
Neki su poceli u grupama javljati da su im protectori gimbala potrgani out of the box,a neki su vec poceli modove od kutije radti za zastitu stickova od daljinskog dok je u torbama.Sve u svemu podero je karmu sa senzorima,ona ionak tak dobila opoziv.


Odg: DJI MAVIC, novi kompaktan 'racing' dron...

Reply #22
Neki su poceli u grupama javljati da su im protectori gimbala potrgani out of the box,a neki su vec poceli modove od kutije radti za zastitu stickova od daljinskog dok je u torbama.Sve u svemu podero je karmu sa senzorima,ona ionak tak dobila opoziv.
Karmu ko je kupio, sada dobija full refund, ali dobija i gopro 5 kao poklon, tj. odštetu. Bar mi se da sam pročitao jučer tako nešto.

Evo:

Q: Will I receive a refund for Karma?
 A: Yes. You will receive a refund for your purchase. All components included with the Karma drone bundle, including HERO5 Black and Karma Grip, must be returned for a full refund. Once your complete return has been processed and refund issued we will send you a HERO5 Black as a thank you. For Best Buy customers to receive their HERO5 Black, please contact GoPro Customer Support directly and have your original transaction number available to confirm your product has been returned and processed at Best Buy.

Odg: DJI MAVIC, novi kompaktan 'racing' dron...

Reply #23
Da citao sam to je odlicno . Ionako ih je bilo cca 2500 kom.Al nova 5 ica je meni osobno razocaranje nasuprot 4 black.

Odg: DJI MAVIC, novi kompaktan 'racing' dron...

Reply #24
Da citao sam to je odlicno . Ionako ih je bilo cca 2500 kom.Al nova 5 ica je meni osobno razocaranje nasuprot 4 black.
je, al dobiš besplatno  :D :D
Mada ( sad odoh u off, sorry), al gledam po netu, trenutno je tržište preplavilo more 4k sport kamera, koje ne koštaju ništa, a po snimkama i fotkama izgleda da vrijede tih para.
U konačnici ispadne da za 100$ dobiš isti k ko i go pro ( laički rečeno). Ja naručio Thieye i60, pa da vidim kako će to ispast. 70$ troška.

Odg: DJI MAVIC, novi kompaktan 'racing' dron...

Reply #25
I prvi dojmovi?

Odg: DJI MAVIC, novi kompaktan 'racing' dron...

Reply #26
Fantastican
Mal lagan za upravljanje  bareriju nikad potrositi
Senzori odlicno odraduju ono za sto su postavljeni
Stanica jednostavna za koristenje
Vidi se na videu osoba koja nikada nije letjela nikakav model kaze da je nevjerovatno kako je lagano  za upravljat
Dji je i ovaj put napravio odlicnu stvar
Što se tice videa ništa nije korigirano na sirovi materijal nabacena glazba sve za 3 min  nista nisam stigao tako da je ovaj put na brzaka
DJI MAVIC PRO

Odg: DJI MAVIC, novi kompaktan 'racing' dron...

Reply #27
Kak si sa snimkom zadovoljan naspram gopro?

Odg: DJI MAVIC, novi kompaktan 'racing' dron...

Reply #28
Imam gopro 4 black s verzijom  5.0..
Bez distorzije lece neni je kamera super
Sad kad ih usporedujem kod dji to ljepse radi
Boje su ljepse zbog opcija koje ti se nude
Mozes si stelati kontrast osvjet isve ostao ili ga drzati na auto
Sada mozes izbjeci snimke recimo tipa spaljene trave itd druga stvar mozes se igrati sa opcijama dok je mavic u zraku ne moras ga vracati
Mjenjanje modova  snimanje ili fotkanje
Opcija fokusa  koji dio ekrana. Zelis ma puno toga sto gopro jos dugi niz god vjerovatno nece imati
Zakon model skupa sa kamerom i stanicom
Mada jos sve opcije nisam ni isprobao
Tek poceo !"""
Još potrebno ND filteri i par sitnica i to je to
DJI MAVIC PRO

Odg: DJI MAVIC, novi kompaktan 'racing' dron...

Reply #29
Ajde mrak! Guštaj dalje!