Skip to main content

Topic: Tehnike i materijali izrade INFO (Read 25193 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tehnike i materijali izrade INFO

Poštovani članovi foruma

Evo otvorili smo novu pod rubriku u samogradnji koja će se vezati na sve materijale izrade bilo strojeva,alata isto tako i modela, a isto tako će se vezati i na tehnike izrade istoga .
Ja ću probati u što kraćem roku prebaciti linkove na te stvari koje su se već odvijale u raznim temama u forumu a ubuduće se ovdje mogu postavljati pitanja i riješenje za stvari koje nisu u ostalim temama

Nadamo se uspješnoj suradnji

lp

Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Tehnike i materijali izrade INFO

Reply #1
Pozdrav svim kolegama modelarima.Imam jedno pitanje,zanima me gdje u zagrebu ima za kupit aviosper ?



Odg: Tehnike i materijali izrade INFO

Reply #4
Ispravak
 
http://www.leo-modeli.hr/

Ako ga samo on ima jadna nam majka  :'( :'(, čovjek totalno nezainteresiran za prodaju i uopće nema šlifa,  ::) ::) ::) bolje je kak mi se ćini u otići u Sloveniju
lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Tehnike i materijali izrade INFO

Reply #5
Glupo mi je narucivat ploču aviospera....Bezveze ću platit postarinu.
Hrvatska je puna šuma,a nitko nema takve proizvode koji nama modelarima trebaju ko da kupujem plutonij,a ne drvo....

Odg: Tehnike i materijali izrade INFO

Reply #6
Glupo mi je narucivat ploču aviospera....Bezveze ću platit postarinu.
Hrvatska je puna šuma,a nitko nema takve proizvode koji nama modelarima trebaju ko da kupujem plutonij,a ne drvo....

To ti je tako i iz te kože ne možeš, ovaj kaj ju ima ("),  ko da ju nema jer je ne želi plasirat, ta prodaja mu nije prioritet pa te ne .... pol %. Žalosno ali istinito.

 
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Tehnike i materijali izrade INFO

Reply #7
Aviošper kod nas nema sirovine, a to je skandinavska breza; navodno ima jako fina vlakna, a ove naše breze su vlaknate ko čačkalice. Ako netko želi probati, eto poklanjam mu trupac 5*0,7 m pa da vidimo koliko aviošpera može izraditi?
Damir

Odg: Tehnike i materijali izrade INFO

Reply #8
Da li netko možda zna od kud uopće leo naručuje svoj materijal

Odg: Tehnike i materijali izrade INFO

Reply #9
Jednom prilikom sam telefonski od Lea, a naknadno i mailom narucio C rez balze. Naravno, nije mi se javio 2tj, a kad sam ga zvao, rekao je da sad ne stigne prekapati po trupcima i vaditi C rez. Narucio sam i avio sper, za koji je rekao da treba samo "velike" ploce staviti na piljenje. Nije ih stavio! Dva tjedna mu je bilo premalo vremena za narudzbu iznad 500kn.
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Tehnike i materijali izrade INFO

Reply #10
Jednom prilikom sam telefonski od Lea, a naknadno i mailom narucio C rez balze. Naravno, nije mi se javio 2tj, a kad sam ga zvao, rekao je da sad ne stigne prekapati po trupcima i vaditi C rez. Narucio sam i avio sper, za koji je rekao da treba samo "velike" ploce staviti na piljenje. Nije ih stavio! Dva tjedna mu je bilo premalo vremena za narudzbu iznad 500kn.


Ista ili slična priča: navodno nije vidio da sam mu poslao e-mail. Pa sam mu poslao opet, sa zamolbom da mi potvrdi. Potvrdio. E sad, počela školska godina, pa ima puno posla. Javit će mi do srijede. Došla srijeda, javit će mi do petka.........


A radi se o narudžbi manjoj od 300 kuna. Da odmah odustanem i naručim iz njemačke? (okay, cijena je daleko viša, ali opet...)


LP,
milan
---




Odg: Tehnike i materijali izrade INFO

Reply #11
Kolko znam Leo je sutra u Zagrebu, moj stari uzima neku balzu ... pa ako si iz Zg probaj ga kontaktirati! ;)

Odg: Tehnike i materijali izrade INFO

Reply #12
Kolko znam Leo je sutra u Zagrebu, moj stari uzima neku balzu ... pa ako si iz Zg probaj ga kontaktirati! ;)


Nisam iz ZG. Vinkovci. Mene samo zanima dali je u opće netko ikad uspio išta dobiti iz te firme (Leo-modeli)? Jer kako mi se čini... sve se svodi, na "vidjet ćemo", "čut ćemo se", " budem poslao u petak", "budem poslao u ponedjeljak"...


Iskreno sam se radovao što ću uspjeti napraviti MiMi do 27. ovog mjeseca za skup modelara u Osijeku (mislim da ću moći biti prisutan samo u subotu). Prvo sam čekao mirovinu, a sada čekam... ne znam ni ja. Ostalo mi je manje od 10 dana da dovršim taj model. Još nije kasno da otkažem narudžbu iz Leo-modeli i naručim iz njemačke, po (najmanje) dvostrukoj cijeni... ali će valjda stići prije nego li... uh...


LP,
milan
---




Odg: Tehnike i materijali izrade INFO

Reply #13
Lindinger.at   5 eura dostava, cekas par dana

Odg: Tehnike i materijali izrade INFO

Reply #14
Kolko znam Leo je sutra u Zagrebu, moj stari uzima neku balzu ... pa ako si iz Zg probaj ga kontaktirati! ;)


Uh nisam odmah primjetio, sutra ide za Zagreb? A meni je sutra (petak) obećao poslati naručeno.


Idem si ja lijepo popiti normabel pa spavati. Glava mi puca od razmišljanja.


LP,
milan
---