Skip to main content

Topic: Quanum NOVA  (Read 2464 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Quanum NOVA

Reply #1
Odlicna cijena , duplo jeftiniji od fantoma, izgleda da su se potrudili oko quada, ali to sve treba isprobati, jedino ne kuzim zasto dizajn mora biti identican fantomu, totalno je isti, trebali su neki svoj dizajn nabaciti

Odg: Quanum NOVA

Reply #2
Ne bih se slozio da je isti dizajn, slican da ali isti svakako nije. cak mi se vise svidja quanum od fantoma.
3 x rc helikopter :P

Odg: Quanum NOVA

Reply #3
Pa možda nije 100% isti, ali kad pogledaš ovo, na šta prvo pomisliš. To se u našem narodu kaže "jeftine kopije"

Odg: Quanum NOVA

Reply #4
Jeftine kopije? Ma sve ti je to isto. Ne bi ima nista protiv da imam jednu jeftinu kopiju.
3 x rc helikopter :P

Odg: Quanum NOVA

Reply #5
Ima kakva informacija da li može na neku drugu stanicu?


Sent on the road from my iPhone feat. Tapatalk
Multirotor FTW!

Odg: Quanum NOVA

Reply #6
Nisam mislio da je 100% isti,ali da nema one gps antenice na quantumu sa 10m tesko bi ih prepoznao. Ali nebitno, bitno da radi dobro. Ja imam ok iskustva sa phantomom, ali nadam se da ne radi.kao walkera QR350, naravno I ona isto izgleda samo sto su letne karakteristike totalna koma. Bas me zanima kako radi quantum

Odg: Quanum NOVA

Reply #7
Ne, ne drugar. Pa jeste on jeftina kopija kako god, neka neko kaže ako to nije. A daleko od toga da i ja takođe ne bi želio jedan ovakav, PHANTOM jeste dobar, ali brate i cijena mu je prevelika. Realna cijena mu je kao što je ovom...Moje mišljenje :)