Skip to main content

Topic: 3D printer (Read 11119 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

3D printer

pozdrav,


molim pomoć pri odabiru 3D printera, neće se živit od njega, za osobnu upotrebu i upoznavanje oko printanja i td. jer iskustva nemam nikakvog. što je najbolje kupiti uloženo/dobiveno, materijal...


hvalal :)



Odg: 3D printer

Reply #3
Ender 3

Odg: 3D printer

Reply #4
Jos jedno pitanje, kako sam totalni neznalica, jasno mi je sve oko printanja i nacina rada printera ali kako se napravi nacrt sto zelis printat?

Odg: 3D printer

Reply #5
Kompa, dobro dosao u svijet MODELIRANJA, imas cinema 4d, 3dstudio max, blender, maya, autocad pa si  biraj na cemu ces ucit :)

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk


Odg: 3D printer

Reply #6
Jos jedno pitanje, kako sam totalni neznalica, jasno mi je sve oko printanja i nacina rada printera ali kako se napravi nacrt sto zelis printat?


Solidworks i Fusion360 su super izbor i besplatni su za hobiste. Imas hrpu tutoriala za njih.

Odg: 3D printer

Reply #7
Gledam malo po internetu Ender 3 ima za kupit i kod nas. A kolko sam skuzio nekih nacrta ima vec gotovih, ali budem se pozabavio i modeliranjem :)
Koji materijal je najbolje uzet?

Odg: 3D printer

Reply #8
Thingiverse, tamo ima hrpu modela, a od filamenta PLA I PETG meni najdeazi

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk


Odg: 3D printer

Reply #9
da li netko zna gdje kupiti ender 3 pro, negdje u EU da izbjegnem carinu i porez?


Odg: 3D printer

Reply #11
ebay.de    , de stock?


Odg: 3D printer

Reply #13
Reko bih da je, ja sam prije par dana naruchio od drugog sellera, ovog nije bilo free shiping!

Odg: 3D printer

Reply #14
Isto ender 3 pro? Meni svejedno od koga narucim samo da nema carine i poreza :)