Skip to main content

Topic: Par pitanja (Read 6857 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Par pitanja

Pozdrav,

Imam par pitanja pa molim tko zna neka odgovori.

Gdje se može kupiti sve komponente za raditi gfk  trup(platno i dvije komponente)?Ima li netko tko na forumu radi dosta s tim trebao bi jedan mali detaljček odraditi?(inače sam iz ZG-Trešnjevka)
Gdje se mogu nabaviti crijeva za spremnike s benzinom?Kakva se crijeva stavljaju silikonska?
Ukoliko imam električne retrakte, bateriju za motor pretpostavljam da to retrakte ne spajam na bateriju od prijemnika?
S kojim ljepilom lijepite djelove koje treba spajati piše mi epoxy, ali konkretno zanima me čiji koristite?Preporuka?
Koji servaći bi bili best buy za model od cca 6 kg i raspona 1,8 m?standard
Koju bateriju naručiti za t10j predajnik i prijemnik?imam neku, ali mislim da je ta u banani pa bi zamjenio...preporuke
Da li itko ima dle35RA motor ugrađen u neki warbird i da li ima problema s pregrijavanjem?(karburator preblizu auspuhu)

Hvala









Re: Par pitanja

Reply #1
Uh, puno pitanja sa jos vise odgovora na svaki.

Ajmo ekipa samograditelja, pomozite :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Par pitanja

Reply #2
Električni retrakti se spajaju na prijemnik 5-ti kanal.


Re: Par pitanja

Reply #4
Quote
S kojim ljepilom lijepite djelove koje treba spajati piše mi epoxy, ali konkretno zanima me čiji koristite?Preporuka?
 
 
 
Ja koristim  dvo-komponentno epoxi ljepilo 24h, jer imam vremena, u penziji sam (nemam iskustvo sa 5 min.). ;)

Quote
Koji servaći bi bili best buy za model od cca 6 kg i raspona 1,8 m?standard
 
 
 
Ja uziman od HobbyKinga DS538HV Digital Metal (8kg) ili DS 558HV Digital Metal (14Kg) i u krilima DS-239HV.
Pozdrav sa Hreljina, Werner
"Ne pričaj - napravi!!"
www.kamphausen.ch

Re: Par pitanja

Reply #5
U principu dugo mi je bila želja jedan gfk P51d naletio na ovaj od ESM(prestali se proizvoditi).
Ovo ostalo je već solidno veći novac.
Planiram u njega staviti DLE 35RA.
Ima li tko iskustva s tim ESM modelim, koliko mi se čini onaj pilatus je bio ESM.
Čisto me zanimaju iskustva i detalji na koje pripaziti.