Skip to main content

Topic: Pogreške, kiksevi, padanja (Read 12955 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pogreške, kiksevi, padanja

Reply #30
to je ispred stadiona uz cestu gdje cirkus bude i posalji mi vise podatke da ti novce platim!

Odg: Pogreške, kiksevi, padanja

Reply #31
lijepo je znati da nisam jedini

hk 450 first flight with crash

moj prvi let nije bila velika šteta
a tokom sastavljanja rewerso sam gyro i sad iz iskustva mogu reći da boli kad te opizdi po ruci, izreckalo mi podlakticu ko da sam se tukao sa fredy krugerom sreća nisu ostali ožiljci
a drugi let sreća da sam imao vrećicu sa sobom, malo se uspaničario oduzeo gas, gubljenje kontrole i pad s dvadesetak metara, bilo je trave pa nije velika šteta
još uvjek u fazi sastavljanja jbg nemam vremena

pozdrav

Uuuu stari moj, ovo ti je brutalno preopasno  ???

jbg čovjek uči dok je živ znaš kako je mlad nadobudan sad znam bolje bio u školi na lučkom osnovna pravila sigurnosti ni blizu ljudi

Odg: Pogreške, kiksevi, padanja

Reply #32
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Pogreške, kiksevi, padanja

Reply #33
pozdrav,hehehehe ovo s reklamom je dobro,izgleda kao magnet za avione,odem ja ljepo sa novim f 16 na savu na jednu veliku livadu,na toj livadi jedno drvo u krugu 200 metara,vrijeme preljepo i sve super dok nisam pogodio vrh drveta i naravno avion ostao na vrhu,popeo sam se do pola drveta i vise nisam mogao jel je drvo visoko oko 20 metara,i nije mi ostalo nista drugo nego po motorku i srusio sam drvo,dobro se zemlja stresla kad je palo a avionu je samo spica pukla.....cesnu od metar raspona sam skidao sa dva drveta a mustanga samo sa jednog,od onda ne idem letjet bez motorke.......

Odg: Pogreške, kiksevi, padanja

Reply #34
pozdrav,hehehehe ovo s reklamom je dobro,izgleda kao magnet za avione,odem ja ljepo sa novim f 16 na savu na jednu veliku livadu,na toj livadi jedno drvo u krugu 200 metara,vrijeme preljepo i sve super dok nisam pogodio vrh drveta i naravno avion ostao na vrhu,popeo sam se do pola drveta i vise nisam mogao jel je drvo visoko oko 20 metara,i nije mi ostalo nista drugo nego po motorku i srusio sam drvo,dobro se zemlja stresla kad je palo a avionu je samo spica pukla.....cesnu od metar raspona sam skidao sa dva drveta a mustanga samo sa jednog,od onda ne idem letjet bez motorke.......

Znam da je avion avion, no možda je bilo druge opcije, drvo od 20 metara ne raste par dana. To je visina 6-7 katnice a to je minimalno kojih 10-20 godina stablo.

Sorry ali po meni si napravio jako glupu stvar!

Odg: Pogreške, kiksevi, padanja

Reply #35
pozdrav,hehehehe ovo s reklamom je dobro,izgleda kao magnet za avione,odem ja ljepo sa novim f 16 na savu na jednu veliku livadu,na toj livadi jedno drvo u krugu 200 metara,vrijeme preljepo i sve super dok nisam pogodio vrh drveta i naravno avion ostao na vrhu,popeo sam se do pola drveta i vise nisam mogao jel je drvo visoko oko 20 metara,i nije mi ostalo nista drugo nego po motorku i srusio sam drvo,dobro se zemlja stresla kad je palo a avionu je samo spica pukla.....cesnu od metar raspona sam skidao sa dva drveta a mustanga samo sa jednog,od onda ne idem letjet bez motorke.......

Znam da je avion avion, no možda je bilo druge opcije, drvo od 20 metara ne raste par dana. To je visina 6-7 katnice a to je minimalno kojih 10-20 godina stablo.

Sorry ali po meni si napravio jako glupu stvar!
Mislim da to nije ni legalno  ::)

Odg: Pogreške, kiksevi, padanja

Reply #36
Nisam osigurao bateriju u deproncu, malom, jako brzom. Ne znam zasto.
Elem, nakon jednog naglog poniranja,baterija je izletila van, za sobom povukla i istrgla esc.
I tako njih dvoje na druzenje sa motorom i propelerom. Tu im propeler opali dve-tri vaspitno-popravne mjere, jer zaboga,
ko je jos vidio napustati letjelicu u vazduhu, te se oni naljute i odu.
ESC sam nasao 6-7metara od mjesta pada,a bateriju jos nisam (od nedelje :) ).
Duri se negdje u travi....
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Pogreške, kiksevi, padanja

Reply #37
pozdrav,hehehehe ovo s reklamom je dobro,izgleda kao magnet za avione,odem ja ljepo sa novim f 16 na savu na jednu veliku livadu,na toj livadi jedno drvo u krugu 200 metara,vrijeme preljepo i sve super dok nisam pogodio vrh drveta i naravno avion ostao na vrhu,popeo sam se do pola drveta i vise nisam mogao jel je drvo visoko oko 20 metara,i nije mi ostalo nista drugo nego po motorku i srusio sam drvo,dobro se zemlja stresla kad je palo a avionu je samo spica pukla.....cesnu od metar raspona sam skidao sa dva drveta a mustanga samo sa jednog,od onda ne idem letjet bez motorke.......

Posteno, i odmah si naplatio stetu drvetu sto se naslo na putu xD a i zaradio drvo za lozenje xD
Lp,
Alex

Pogreške, kiksevi, padanja

Reply #38
Jos nisam napravio vecu stetu osim toga da sam skurio prijemnik od stanice isprobavajuci nekakve pizdarije i sad moram cekati 15 dana da stigne novi xD
Lp,
Alex

Odg: Pogreške, kiksevi, padanja

Reply #39
ma to je trulo drvo,frajer iz vodoprivrede nam je rekao da ga slobodno srusimo jel su tamo krcili sumu,sad je tamo cistina i nema ni jednog drveta....i moze se ljepo letjet

Odg: Pogreške, kiksevi, padanja

Reply #40
ma to je trulo drvo,frajer iz vodoprivrede nam je rekao da ga slobodno srusimo jel su tamo krcili sumu,sad je tamo cistina i nema ni jednog drveta....i moze se ljepo letjet

Trulo drvo od 20 metara? ::)
Ajde budemo provjerili. Mora da su bili blagonakloni prema tebi.

Odg: Pogreške, kiksevi, padanja

Reply #41
tako je,trulo do daske,obraslo trulo drvo sa kojeg su otpadale grane,ako hoces dodi pa cu ti pokazat gdje je tocno to drvo bilo,a gospon iz vodoprivrede ga je otfuro u par tura....