Skip to main content

Topic: F-18 Hornet (Read 3493 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

F-18 Hornet

Evo malo slika kak je to ispalo:

Raspon: 720mm
Duljina: 1050mm
motor: 2826-2200kV
serva: 3 X HXT900
regler: 30A
elisa: 7x4E
baterija: 3s 2200mA

još mi ostaje "Canopy" za izradu.
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: F-18 Hornet

Reply #1
Odličan, imao sam jednog takvog...izdržao je godinu dana vožnje i divljanja...izdržao bi još da sam stavio metalni servo na elevator.
No sad sam napravio ovo:

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: F-18 Hornet

Reply #2
Odličan je,nadam se da neču imat problema s elevatorom pošto sam stavil HXT 900,a možda ako stavim manje pomake na elevator nebude tolko servo trpio opterečenje..... nadam se!....... :D
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: F-18 Hornet

Reply #3
Imao sam ja taj model,nemas frke nikakve s njim ni sa servacima imao sam iste te na njemu!

Odg: F-18 Hornet

Reply #4
Ma problem je jedino pri slijetanju u travu pa mi se x puta zakačili elevatori...pa smrdali zupčanike na servaču...ali tek nakon godine dana maltretiranja.
Evo tu je dok je još bio nov, stavio sam točkove na njega koje sam kasnije skinuo . Tu su 3 leta u jednom videu....sve isti dan.


F 18 Blue Angel
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: F-18 Hornet

Reply #5
Nakon dugog stajanja došlo na red i uređivanje "limarije" na modelu. :) Evo slika,a uživo ga možete pogledati u Varaždinu 3.6.!!! ;D
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: F-18 Hornet

Reply #6
Lijepi model Boky! Koji motor i elisu si stavio na F18 i dali si probao sa time letjeti?
Pitanje Varadero koji je to impaler i motor te koji regler koristiš u F18?
Imam isti model izrezan i spreman za ljepljenje ali se ne mogu odlučiti što da ga pokreče!

Odg: F-18 Hornet

Reply #7
Piše gore na početku posta. :)
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: F-18 Hornet

Reply #8
posto sam pocetnik ja sam f16 falcon-a napravio :D samo sto jos nisam nabavio elektroniku evo par slika ps.bilo je tu i onih free flighter-a moram priznat zabavni su :D





Odg: F-18 Hornet

Reply #13
Bravo!!!
To je bio i moj prvi model prije 3 godine, odličan za učenje.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

 

Odg: F-18 Hornet

Reply #14
:) e jel mi dovoljno prop 7x5,motor 2200kv,batka 2200kv,esc 40a i 2 serva trx900 500g oni plavi plasticni za krilca posto imam samo zadnja?