Skip to main content

Topic: Programiranje ESCova za quad (Read 8885 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #30
Ja bi uzeo mozda cak 1960 jer idu na 4S, al nisam pogledal dal idu na 6045 propse, al popako, prvo treba testirat dal ovo radi, a ima ih na stocku sad u nekim ducanima, znam da ih se nije nikak moglo naci  prije mjesec dana
“You wanna fly, you got to give up the shit that weighs you down.”

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #31
Uskoro kada budem slagao jednog 4s racera uzimam 2204 ili 2206 cobre ali ove 2300. Jako lijepo lete na 4s.

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #32
A koja je razlika izmedu 04 i 06?
“You wanna fly, you got to give up the shit that weighs you down.”

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #33
2204 su manji i laksi motori, u prosjeku 10g laksi od 2206. Znaci 2204-2300kv cobre na 5045  i na 4S. To je ubojica od minija

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #34
Zvuci zabavno

Kako si vi mjerite brzinu quada? Ja sam kupio onaj GPS od FrSkya al je prevelki ne stane mi na quad a svi znate brzine kolko idete
“You wanna fly, you got to give up the shit that weighs you down.”

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #35
Za SN reglere je nebitno dali su motori originalni, ili ne, posto i dalje nece valjati, a te reklame youtuba zaboravite, posto to reklamiraju par jebivjetara poput borisaB i ostalih sponzorusa, ali vecini sn ne radi nit s cobrama, nit sunnysky motorima, naravno orginalima!


Ali najbitnija je stvar ta da nitko od vas nije mjerio snagu koliko vuce motor s odredenim propom, pa na kraju vuce duplo vise ampera iz reglera nego sto smije!

Jedini regler koji se isplati kupit je hobbywing xrotor!

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #36
A ista je cijena na kraju za taj koji kazes i sn20a... Joj da sam to sve znal na pocetku kad sam narucival
“You wanna fly, you got to give up the shit that weighs you down.”

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #37
Ista prica i za xrotor escove. U fazi sam testiranja, radi zasad, pa necu reci da sam rijesio tu misteriju

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #38
Ti si onda prvi u svijetu da ima problema s tim reglerima, tebe Denis ne jebu xrotor regleri i to je 100%, ti regleri su kod mene radili savršeno!

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #39
Fleshani xrotor sa blheli rade ista sranja kao i sn

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #40
Tebe Jebe nes drugo, a ne xrotor, SN sigurno se ne ponasa isto, to jest SN je u startu slabiji 40% na gasu!

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #41
Dok god ne staviš gore 4 ista motora, neće ni regleri moći radit uskladeno!

 

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #43
Coljo, Kreso je imao  isti problem dok nije podesio neke postavke u Cleanflightu  ;D

Kuzmek kaj da ti kazem, samo karbon i samo cim vise mm  ;D

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #44
Mislil sam ovo ko privremenu alternativu al ne znam kolko budem zivci imal za to jos  ;D
“You wanna fly, you got to give up the shit that weighs you down.”