Skip to main content

Topic: PILOT SBACH 35ccm (Read 33222 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #46
Slozi ga za 5.8.
Pa rostiljamo na maidenu, ja brinem o delicijama
Sbach 1.8 i Sbach 2.2
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #47
Da, to bi bilo savrseno,ali se bojim da ce mi da mi do tada nece doci ostale sitnice!

Bilo kako bilo dolazim tada na livadu, ako nista drugo, bar da vidim tvoju pilu u zraku!

Kako napreduju kod tebe radovi?

Znas sta, zajebi ti to,ali moram i ja ovog tada poletit!

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #48
Pila napreduje, sad sam trenutno na moru do iduce nedjelje
Vidjet cu se ovih dana s ekipom iz Zadra
Moram spojit samo auspuh i isprogramirat model na stanici
Razrađivanje ce brzo proci jer ga zapalim u radioni i mogu potrosit goriva od 0-24 nikom ne smeta, ili doma na dvorišću, kad susjedi imaju feštu ja ih ne diram, a i oni mene ne diraju kad u jedan ujutro vozim baju po ulici

Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #49
Ajde super sto si ga slozio, bude to zvjerski letilo!

Uzivaj na moru ;)

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #50
A jesi sfušaril poklopac motora...kae, bježi Dremel :D


Zato ja stavim trake preko pa se ne pogrebe ništ! Ma ustvari kad razmislim - ko ga jeb*, to je za letit a ne za gledat :P

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #51
Sta ne vidis da je kaputaz kao ogledalo?

To ti bas nisu ogrebotine, a i da, nije mi se dalo ljepit pik traku!

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #52
Ma da bi reč rekel! ;D

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #53
Coljo,

one cjevčice za montirati servo (u gumene amortizere) si stavio naopačke. Zaobljeni dio ide odozdola - naslanja se na balzu.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #54
Poštovani Renato , ''Da jedan''(bosanski vic sa vožnjom u suprotnom smjeru) HVALA Ti puno ,jer sam ja jedan od mnogih koji su naopako stavljali mesingane vodilice za serva  :'( :'(....Učim dok sam živ..LP
 
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #55
Da da, ovak se samo razvlače gumice i na kraju pukne plastični komad koji drži servo.

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #56
I ta bi onda trebalo drzati servo? Ako okrenem kontra ,onda se servo samo izvuce van!

Plasticni dio Zed ne moze puknut, posto su te pikse dobrih dimenzija, tako da nedaju pritisnut plasticni dio serva!

Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #57
Živio Coljo ,ja montiram serva sa vijcima od 2.5 mm sa podloškom i maticom (kontra) i onda mi glava vijka nalegne na oštri dio mesingane cijevčice.Do sada kako sam stavljao obrnuto , vijak bi stezao gumeni amortizer i donekle ga deformirao.Meni je pomoglo Renatovo upozorenje. LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: PILOT SBACH 35ccm

Reply #59
Hvala Renato i Mes, ali ovako se jos najbolje pokazalo, samo se jos dodaje od ispod podloske, tako da se piksa nebi urezala slucajno u speru!