Skip to main content

Topic: Ironicna multi garaza (Read 27846 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #15
Bit ce i ponesto slika ovih cestovnih pila ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #16
Ajde molim te reci gdje si pronasao dominatorke u oglasniku, ja svako malo bacam pogled na par mjesta, ali nisam vidio nista :)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #17
Najdi.si  :D

Pa si nadji ;D
Slovenski modelarski forum ;D


Odg: Ironicna multi garaza

Reply #19
Gledam ja, pa rekoh nisam memoriju nikakvu kupio u zadnje vrijeme  ;D

jeste frende, to ti je taj frejm :) pa gle, osim ako kinezi opet ne lazu, al na propovima pise 6045 ;D salim se, pase ti, je da fali 3mm da se dotaknu al nema nikakvog utjecaja na voznju.

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #20
 :D :D :D dobar si... haha...

Ajooj nisam bio ni svjestan da to paše... ??? To je odlicno...

Jos na frejmu (memoriji haha) 3K koji je jos 20-ak grama laksi na kraju...
pihh to bi moralo da leti kao raketa...  ??? :D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #21
vjeruj mi, ide jako dobro, najveca prednost je to sto je frejm ultra jak, i ne savija se kao ovi ostali, tako da samo treba postelat kontroler koji se koristi jako dobro i to je to  ;D makar ja jos uvijek nisam zadovoljan time sto je board zasarafljen fixno na frejm, malo kemijam doma kak to rijesit da bude na ''plivajucoj'' konzoli, a ujedno da bude fixan, tj da ga kablovi ne vuku za sobom, kad usavrsim sistem, idu slike ovdje  ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #22
Čovjeće pokušavam radit, dajte me pustite na miru. Odite na cugu pa laprdajte... Hahaha :)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #23
Don't get it  ;D

evo za Sekilea nesto iz ove druge garaze ;D neke sam prodao a neki su jos u pogonu al nemam niti jednu sliku u mobu, kaj ces brzi su pa ne stignem slikat  :D


Odg: Ironicna multi garaza

Reply #24
vjeruj mi, ide jako dobro, najveca prednost je to sto je frejm ultra jak, i ne savija se kao ovi ostali, tako da samo treba postelat kontroler koji se koristi jako dobro i to je to  ;D makar ja jos uvijek nisam zadovoljan time sto je board zasarafljen fixno na frejm, malo kemijam doma kak to rijesit da bude na ''plivajucoj'' konzoli, a ujedno da bude fixan, tj da ga kablovi ne vuku za sobom, kad usavrsim sistem, idu slike ovdje  ;D


ima na thingiverseu kucista za naze i cc3d kolko hoces.... mogli bi ssacera zicat da iskombinira nesto ;)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #25
a mogli bi  ;D

ima jedan slovenac sto pravi kucista, i mogu rec da jako dobro to izgleda.. ja sam planirao u plasti dip sve obuci, jerbo nam zima dolazi  :D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #26
mislim si... mozda neki mekaniji materijal... tipa gumeno nest...
al po meni je bolje da je kontroler zabetoniran dolje.... :)


Odg: Ironicna multi garaza

Reply #28
na jednom test modelu imam te  ''gyro'' samoljepljive, to je premekano i nije fixno, tako da od toga nista, kemijam sa 3M obostranom spuzvom nesto.. makar bih bio sretan da se napravi kuciste za naze i cc3d plocice, to bi mi pomoglo puno jer bi donja strana kicista bila konacno ravna tako da bi cijelom povrsiom mogao zaljepit na frame.

radim to iz razloga jer mi na jednom motoru lezaj mrvicu zuji i trese mi preko te ruke cijeli frame, nije strasno al me zivcira, sto nakraju rezultira da mi quad na hoveru lagano sora s guzicom lijevo desno

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #29
na jednom test modelu imam te  ''gyro'' samoljepljive, to je premekano i nije fixno, tako da od toga nista, kemijam sa 3M obostranom spuzvom nesto.. makar bih bio sretan da se napravi kuciste za naze i cc3d plocice, to bi mi pomoglo puno jer bi donja strana kicista bila konacno ravna tako da bi cijelom povrsiom mogao zaljepit na frame.

radim to iz razloga jer mi na jednom motoru lezaj mrvicu zuji i trese mi preko te ruke cijeli frame, nije strasno al me zivcira, sto nakraju rezultira da mi quad na hoveru lagano sora s guzicom lijevo desno


Pricam o ovome
https://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__8999__Peel_n_stick_foam_double_sided_tape_10x5inch_4mm_thick.html
To je sve samo ne premekano, i naravno da je fiksno. Quad se vec par puta vrtio po travi i jednom zestoko pao, a KK2 stoji tam gdi sam je stavio prvog dana.



Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters