Skip to main content

Topic: Ap :) (Read 2749 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ap :)

pozz ne letim fpv nit planiram ali me ap ono odoka dosta zanima,imam priliku koristit go pro 3 tako da koji model bi mi preporucili kao avion a da nosi takvu kameru? naravno rucni rad i ako moze ikako da odgovara na d2826-6 motor lp  ;D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Ap :)

Reply #1
Odi u opis korisnika flymetothemoon Klikni moji avioni zatim moj fpv avion i imaš kaj hoćeš
a podržava 2200 kv motor.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Ap :)

Reply #2
hvala toki odluka pada na f2k,pravim ga prije pocetka sljedece sezone ili preko zime,vidit cu kako mi se bude dalo :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Ap :)

Reply #3
Mislio sam taj tip aviona, on si ga umanji metne gopro, 2200 mah i 2200kv taj motor i snima si.
raspon može bit recimo 1300 mm ne ko tvoj koji ima neznam kolko.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Ap :)

Reply #4
Moj fpv avion ne podrzava 2200kv motor. Jedino zagi :)

Za moj fpv avion treba motor od barem 1.8kg potiska...
kao sto je toki vec reko umanjit cu ga samo ne znam jos koliko,jednostavno ce bit zagi set up gore sa go pro-om ... do tad cu morat nabavit jos 2 serva i y kabal tek onda mogu gradit :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Ap :)

Reply #5
to ti je taman kaj trebaš. Jedino podebljaj trup na barem debljinu go pro-a a i ak ćeš naknadno nekej metat(još jednu batku)da imaš mjesta.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Ap :)

Reply #6
to ti je taman kaj trebaš. Jedino podebljaj trup na barem debljinu go pro-a a i ak ćeš naknadno nekej metat(još jednu batku)da imaš mjesta.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
ma prilagodit cu sve ali o tom po tom :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa