Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 316565 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1275
Barba Mess prihvatljiva je vaša opaska glede pituravanja jedrilice. Moje pravilo je ipak probaj kako leti uštimaj i nadogradi pa tek u zadnje pituraj. Kad san radija obratno nikad mi nije uspilo iz prve bez dodatnih modifikacija.
 U planu je pituravanje ali planirane modifikacije su :
1. Pilanje nosa i uređenje kuta motora jer pri pola gasa i više ide previše gore mora ga se držat na palici visine iako je po cg malo i više nego nosat.
2. Uređenje i dodatno učvrščivanje kormila smera i visine jer tvornički nije riješeno kako treba
3. Ugradnja flapsova i novih serva u krila jer su ova posojeća tako spora

Inaće model leti odlično i ima super "glajd"

LP


Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1276
Ma naravno Nino , svi govore kako ARTF modeli nisu ''modelarski'' ...a ja sam se najviše napatija pri uštimavanju i prepravkama takvih modela.....i nije mi ža.....Živija
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1277
Jel bio neko ovih dana na Piketu,jel pokošeno....

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1278
Prije dva dana nije bilo pokošeno.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1279
Mićo rjesi kosilicu idemo ja i ti pokosit veceras

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1280
Iša san doli na kavu s Martinon...trava do kolina :(

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1281
Pozdrav ekipa!
Evo da vas obavijestim o aktivnostima na piketu ovaj vikend.
Sutra u jutarnjim satima održat će se aktivnosti raketarskih modelara i nebo će biti zatvoreno za letenje jedrilica ili aviona,tako da je subota rezervirana za zajednicu tehničke kulture i raketarske djelatnosti,svi ostali modelari su dobrodošli i mogu u svakom slučaju ponit svoje modele.
Pošđto prognoza kaže da će i u nedilju bit lipo vrime tako se možemo družit i u nedilju s tim da će u nedilju bit letenja obuke za pilote aviona i jedrilica tako da će tribat pripazit s modelima na letačke aktivnosti i i biti u koordinaciji s voditeljima letenja te im se navrime najaviti po dolasku na aerodromu di se modelari nalaze i koliko namjeravaju letit.
Eto toliko za ovaj put i nadam se da se vidimo u što većem broju ovaj vikend,posebno u nedilju.
Pozdrav!

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1282
Ja se javljam kao sutra planiran doći popodne oko 1500 na Piket. Ponit ću puno volje i pola baterija i naravno jednu malu kosilicu ne bi li prije svega malo pokosija oko jablana i malo piste.
Naravno sve gore navedeno ovisi o vremenskim uvjetima, a predviđaju lipo i toplo.
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1283
Evo bili na Piketu. Veliki dio cile piste i oko hangara pokosili iz AK Sinj. Stvarno lipo lizgleda. Moj Ivan malo sa teimerom oko zgrade i kontejnera. Kad je mola vitar učinili dva đira ono čisto reda radi.
Sutra su najavljena obuka pilota i nema problema ako se i naša ekipa okupi.
LP


Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1284
E,da mi se montirat sutra gori :/

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1285
Ima li itko volje sutra popodne ono 3 ure popodne pa u Bossa ili Fontanu na kavicu????
Ja sam za jerbo u nediju zovu malo više nego vitrovito.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1287
Lip pozdrav ekipa
Tko ima volje sutra oko 1600 na Piket a posli osvježenje u Bossa.  ????

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1288
Bog ekipa, oće biti koga danas na Piketu i oko koje ure? Ja krećem za Sinj za par minuta pa se mislim da ponesem nešto za letiti.
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1289
Evo danas u nediju oko 1600 idem na Piket sa debelon namjeron potrošit 7-8 baterija.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu