Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 316375 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #615
Bio je ovo dan kakav se samo poželit može :) .Imali smo dva maidena,jedan nitro trener je poletio nakon 12 godina,Piket samo za nas......Samo se nadan da će nas drugi put bit još više i da će Mes imat šta manje izostanaka ;)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #616
Ajmooooooooooo snimke....... :D :D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #617
Fantasticno popodne i nebo puno modela na momente je i bila guzva u zraku cudo da nije bilo sudara.Nazalost nema puno slika jer smo svi zujali, evo tek dvi slike bit ce i video ali ne odmah. :)


Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #619
Video je genijalan  :) :)
Bilo je super
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #620
Lagano opuštajuće, bravo:)
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #621
Hvala puno Skipi , falit ćeš ovdje ,ali čekat će mo strpljivo da nas opet sve ''poslikaš''.....Ovo je bilo za svakog ponešto...Ante je doživio nitro- day, pa se možda vrati na ''svijetlu stranu''... ;) ...Dobra zabava svima i vidimo se. 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #622
Ovo je bilo s brda s dola snimljeno,svi su vikali snimaj za Mesa pa sam i ja tako šarao na momente nisam znao sta snimiti jer su svi zujali.Na pocetku ima brisuci let jedrilice koja se vracala sa letenja,bile su dvi u zraku pa smo ih morali cekati da se vrate i da onda nebo bude samo za nas. Steta sta niste bili,ali svo zlo u tome. Bit ce dana.Ja danas spremam modele u hangar jer u sridu letim na sjever.Puno pozdrava Vama i ciloj ekipi. Živili!

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #623
Evo i tebi malo mirko za uspomenu
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #624
Ma odlične slike Duje , sada će Skipi vadit mast Šveđanima ,barem ''akontu'' klime i zalaza sunca.... ;) ;) ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #625
smanjite malo doživljaje (slikanje i snimanje) radi drugih mislit će da nas ima ko kineza,pozdrav ekipi........

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #626
Neka misli sto god tko hoce,gušti su gušti!!![emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #627
Lipo je i Tebe čut KANN   ;) ..... .veselim se dijagnozi stanja  motora....a naručit će se onaj po tvojoj preporuci.... 8) ...živija
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #628
Svaka čast ekipa modelari!Drago mi je da ste ovako aktivni i da nas sve više ima,pridružujem vam se dok stignem samo dok se rasteretim malo od posla,a i da sekciju pokušamo pokrenut ako ikako bude moguće pa da sve to na neku višu razinu uzdignemo,obuke letenja da provodimo,radionicu osposobimo....a prije svega Martina da vratimo! :D
Pozdrav!

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #629
Ocemo u petak popodne se skupiti jer za vikend zovu kisu??
obožavam sebe osobito kad sam grozan