Skip to main content

Topic: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija (Read 62078 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #135
kinezi brate mili,sve je ok za druge dok oni rade fuš robu, ali kad krenu radit ovako nesto pouzdano i kvalitetno s obzirom na cijenu svi se hvataju za gače, bez obzira da mislim trosit i ocu uzet inspire nebi jos kupovo dok ne izade "kompletna" verzija testirana u najmanju ruku v2 model, jer u svakoj prvoj inacici necega ima neki fail a danas se svatko zuri da izbaci prvi i ostvari prihod prije svih drugih


Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #137
Imo sam priliku kupit proizvod koji je bio najavljivan za 2 tjedna da ga njemci izbace, u meduvremenu taj njihov proizvod su vec kinezi prodavali savrseno iskopiran izgledom isti osim sto je bio drugaciji softwer...na kraju kad je izaso njemacki original, upocetku je kinez radio puno bolje i stabilnije...istina je i da kinezi rade dobre stvari samo ono najlosije dospije od robe u balkan

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #138
nebi bas generalizirao da je pamet americka ... jos od pojave intraneta svijest ,a i "pamet" postaje globalna...


a to da kinezi imaju resurse i tvornice daje im prednost u proizvodnji ...
dx9-xd8-gobac630

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #139
Imo sam priliku kupit proizvod koji je bio najavljivan za 2 tjedna da ga njemci izbace, u meduvremenu taj njihov proizvod su vec kinezi prodavali savrseno iskopiran izgledom isti osim sto je bio drugaciji softwer...na kraju kad je izaso njemacki original, upocetku je kinez radio puno bolje i stabilnije...istina je i da kinezi rade dobre stvari samo ono najlosije dospije od robe u balkan

Kakav ti je sad to besmislen zakljucak?


Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #141
Nije zakljucak besmislen. Da je i proizvod americki a kinezi poznati po kopiranju proizvoda, skorpirani predmet isto moze biti kvalitetan kao i original cak mozda i bolji. U ovom slucaju se radi vjerojatno o tome sto su sami smislili. Ali mozda je i patent preuzet iz neke druge industrijske grane pa ugraden i podesen da radi u ove svrhe, jer u ovoliko tehnolosko doba tesko je originalno bit inovativan i smislit nesto sto nismo vidjeli

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #142
Napisao si:


istina je i da kinezi rade dobre stvari samo ono najlosije dospije od robe u balkan




Ako sam te ja dobro skuzio, ti u doba globalizacije i narudzbi od kud god zelis dodes do takvog apsurdnog zakljucka.

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #143
ja se slažem sa coljom, to su samo igračke za one koji imaju love i takve tvrtke koje rade takve stvari iste su kao i one koje rade mobitele jer znaju da ima jako puno ljudi sa parama koji jedva čekaju da nekaj novo ižađe a sve je to isti k.... a onaj kaj se profesionalno bavi filmom i fotografijom nebu kupil nekaj tak jeftino, nama skupo... njih izrada jednog inspire-a košta 200 evra najviše

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #144
decki ...... mislim da ste malo poceli lupati u stranu .... ::) .....
dx9-xd8-gobac630

 

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #146
ajme da herc pukne samo od gledanja  ??? . a jesu vrata zazvonila ko da se šleper zabio :D

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #147
Inspire ima poprilično ubrzanje, do vrata je nabrao več solidnu brzinu, nikako nije igračka za početnike. Ako je skužio da nešto nije u redu trebao ga je reklamirati jer konačno to je gotov proizvod s računom i garancijom, a ovako šteta je bila zagarantirana.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #148
Covjek i nije pocetnik, a opet tko bi ga isao reklamirat dok ne isproba!

Jednostavno kupis gresku za 3000 dolara i popusis!