Skip to main content

Topic: HK Livechat za pohvalu (Read 2978 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HK Livechat za pohvalu

nije mi prosla paypal uplata kod njih
pa da probam taj live chat
u par sec sve rjeseno

You are now chatting with : Cheryl (Customer Service)
Cheryl:
Thank you for contacting the HobbyKing Support Team. How may I help you?
You:
last order payed with paypal but say unpaid post to support center details please check
Cheryl:
May I have your order number?
You:
2005541053
Cheryl:
We have received your payment - Thank you very much. Your order is now in print queue and will be processed for shipping shortly.
You:
thanks, nice support, i am very happy with seep. thanks. :)
You:
speed typo
Cheryl:
thank you :)
Cheryl:
And thanks for you support! Have a great day!

Odg: HK Livechat za pohvalu

Reply #1
ista stvar. Za pohvalu Live Chat, ali i za kritiku problemi sa webshopom. Meni je prošla paypal uplata ali ju na HK nisu registrirali pa sam morao "intervenisat"
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20


Odg: HK Livechat za pohvalu

Reply #3
Pozz,koliko cekate da vam se neko javi na chatu?
Mene ubi ovo cekanje vec 35 min nitko se ne javlja na live chat >:(


Odg: HK Livechat za pohvalu

Reply #5
Ma uzas jos se nisu javili,neda mi se cekat uopce vise :'(

Odg: HK Livechat za pohvalu

Reply #6
Pokusaj kasnije opet. Ak ti se ne jave u roku 5 minuta nece ti se ni javiti sljedecih par sati...provjereno :)

Odg: HK Livechat za pohvalu

Reply #7
Morat cu kasnije da,kad su kosooki valjda spori u tipkanju :D

Odg: HK Livechat za pohvalu

Reply #8
Sto se tice chata sve pohvale jedino sto nekad moras cekati. Uglavnom uzeo 3 batke jedna nije valjala te poslao slike prikljuceno na balancer i hk je odma ponudio lovu nazad ili novu batku. Uzeo batku iako nema na stanju ali mi nije problem cekati. Uglavnom nisam ocekivao da ce tako olako ponuditi i da netraze ovu nazad


Sent from my iPhone
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: HK Livechat za pohvalu

Reply #9
Sto se tice chata sve pohvale jedino sto nekad moras cekati. Uglavnom uzeo 3 batke jedna nije valjala te poslao slike prikljuceno na balancer i hk je odma ponudio lovu nazad ili novu batku. Uzeo batku iako nema na stanju ali mi nije problem cekati. Uglavnom nisam ocekivao da ce tako olako ponuditi i da netraze ovu nazad


Sent from my iPhone

biće si im dojadio s chatanjem, pa su si rekli evo ti nova batka samo da te sje rješe

Odg: HK Livechat za pohvalu

Reply #10
Napokon sve riješeno,al sam boga mi živce izgubio :D

Odg: HK Livechat za pohvalu

Reply #11
Buduci da mi stanica (sa baterijom) kupljena 13.09. jos nije ni krenula, a ovi na live chatu obecavali brda i doline, evo samo sto nije, osižobno cu se pobrinuti za vasu posiljku bla, bla), otvorio sad request na supportu, 4 dana je status "Awaiting assignment to a support agent", tak da je meni live chat samo mazao oci...