Skip to main content

Topic: EBAY PRODAJA KOD MENE :) Za svakog ponesto.. (Read 10588 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: EBAY PRODAJA KOD MENE :) Za svakog ponesto..

Reply #30
Forum je javna komunikacija, prema tome ako daš oglas nije čudo da se nađe neki šaljivdžija.
Usput, ako si otvorio temu u oglasima, njezin si administrator i možeš brisati čak i tuđe postove, neki bi za to dali jaja  :D !

Dakle, pošto se ovdje nudi 'Sve od Graupnera' ,a Graupner obožavam jer je bio moj prvi RC model, zanima me sljedeće: imaš li nacrte nekada vrlo popularnih legendarnih jedrilica 'Mosquito' i 'Hi Fly'.
Za referencu: http://www.koralpe.biz/mosquito.html  i ova: http://www.koralpe.biz/hi%20fly.html

Zainteresiran sam kao kupac nacrta.

Damir

Pozdrav nacrte licno nemam mogu negde pitati.. ako budem nasao ne moras platiti nista licno cu kopirati kod sebe i poslati. Samo treba naci jer ako se ne varam to su bas stariji modeli..? Da otvorio temu ali nazalost nisam administrator.. nemam mogucnost brisanje postova samo mogu brisati svoje a ne sta drugi pisu.. moguce da kod tebe ta funkcija postoji ali kod mene ne..  A za ova 2 nacrta sutra sam kod nas na letelistu i pitat cu starije kolege.. Ako imadne neka pozitivna novost javljam 1000%! pozdrav

Odg: EBAY PRODAJA KOD MENE :) Za svakog ponesto..

Reply #31
Hvala !  ;)
D.

Odg: EBAY PRODAJA KOD MENE :) Za svakog ponesto..

Reply #32
Pod oglasima mozes brisati, ovo su trgovine

Odg: EBAY PRODAJA KOD MENE :) Za svakog ponesto..

Reply #33
Pod oglasima mozes brisati, ovo su trgovine
Ako hoce Administrator obrisati bilo bi lijepo.. I samo da se ostavi ovo sto se tice oglasa cak bi bilo najbolje blokirati da se moze pisati bilo sta tu.. A onaj ko ima interesa moze mi privatno pisati..

Odg: EBAY PRODAJA KOD MENE :) Za svakog ponesto..

Reply #34
Uskoro (ni sam nisam 100% siguran) krecem ka Jugu..  Ako treba neko balze folije .. Stvari vezanih za modelarstvo neka javi mogu ponijeti jer mi je uz put... ALI ne silazim vise od par km sa auto puta.. znaci na relaciji od Slovenije do Slavonskog broda negde na auto putu nije problem.. I naravno ne bi da se cimamo za neku sicu.. ako neko treba nesto ozbiljno i malo vise tu sam. I dalje na prodaji karton balze od 1470 komada dimenzija 930-80-3mm za samo 400€ Znaci u Hrvatskoj!!! Kaisevi za velike pult daljinske sisteme.lutke za jedrilice i avione,krila za Junior S,Trup za extru,karbon..... Ako budem polazio onda u Subotu pa javite ako sta treba Al ako ponesem nemoj da posle vas nema na dogovorenom mestu... Pozdrav.

Odg: EBAY PRODAJA KOD MENE :) Za svakog ponesto..

Reply #35
Sutra krecem dole ako nekom treba balze,karbona... neka javi pozdrav.


Odg: EBAY PRODAJA KOD MENE :) Za svakog ponesto..

Reply #37
Ja na ovom linku ne vidim nikakav carbon, nit modele!

Odg: EBAY PRODAJA KOD MENE :) Za svakog ponesto..

Reply #38
Samo se vrati na pocetak svega i ima.. nemogu svaki dan pisati sve isto.. A nit smem ubacivati na ebay sve sto imam od jednom. ovo samo ponekad cisto da se ne zaboravi da se ima...