Skip to main content

Topic: Kako naruciti Zephyr V-70 Glider sa HK?? (Read 4486 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kako naruciti Zephyr V-70 Glider sa HK??

Ja sam iz Srbije i pokusao sam da narucim jedrilicu iz naslova ali imam opciju samo DHL Express, cak sam porbao iz delova da narucim ali sam trup posebno kad bi narucio morao bi opet preko DHL Express, a postarina za to kosta $350. Jel zna neko kako zaobici to?

Odg: Kako naruciti Zephyr V-70 Glider sa HK??

Reply #1
probaj iz eu skladista u hrvatsku kod nekog narucit pa nek ti prebaci,ako imas ikoga tamo ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Kako naruciti Zephyr V-70 Glider sa HK??

Reply #2
Pa imam jednog prijatelja iz Splita mozda cu moci preko njega, zato sam hteo i da pitam da li vi u HR imate isto tih problema sa vecim paketima da mora preko DHL Expressa?

Odg: Kako naruciti Zephyr V-70 Glider sa HK??

Reply #3
neznam kako je kolegama u hr ali znam da od kako su u eu nesto je lakse zbog eu skladista od hk-a,inace ja sam iz bih (posavina) i u bih je isto kao i kod vas,kakav god paket cim je malo veci odmah samo dhl
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Kako naruciti Zephyr V-70 Glider sa HK??

Reply #4
Evo pokusaj nabave Zephyr-a za HR.

Odg: Kako naruciti Zephyr V-70 Glider sa HK??

Reply #5
??? Postarina 16,19$


Ionako je na Backorderu



if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Kako naruciti Zephyr V-70 Glider sa HK??

Reply #6
A koliko se ceka ako je na backorder?
Inace ja sam sinoc pricao na chatu sa ovima iz hobbykinga i rekli su da ce pokusati da srede taj shipping za srbiju da ne bude jedino preko DHL. Jer vise od pola aviona tamo moze samo preko DHL

Odg: Kako naruciti Zephyr V-70 Glider sa HK??

Reply #7
Meni isto kaze 16 dolara iz EU!

Ne kuzim kako vama nudi dhl iz nizozemske!

Odg: Kako naruciti Zephyr V-70 Glider sa HK??

Reply #8
Ako ti se ne čeka backorder na EU skladište možeš pokušati i sljedeće.


Tj. ako imaš recimo nekoga u Njemačkoj ili Austriji, možeš naručiti sa UK skladišta u te zemlje, pa ti taj netko to može poslati / dostaviti.


Iz UK u HR također nije moguće naručiti.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...


Odg: Kako naruciti Zephyr V-70 Glider sa HK??

Reply #10
Iz Krusevca sam, pa nista onda da sacekam ako bude ponovo u EU skladista pa videcu do tada.



Odg: Kako naruciti Zephyr V-70 Glider sa HK??

Reply #13
Znaci ovo drugo 129 eura samo sa motorom pa nije lose, moram da se registrujem da vidim kolika bi postarina na to bila + Ali hvala nisam nigde nasao v-70 osim na hobbykingu.

Odg: Kako naruciti Zephyr V-70 Glider sa HK??

Reply #14
Kupio sam za 125evra od jednog iz Srbije, nova u kutiji nije imala jos ni jedan let, kompletno cela elektronika bez baterije. Sutra mi stize :)