Skip to main content

Topic: goodluckbuy (Read 5831 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: goodluckbuy

Reply #15
Kupujem od njih sve i svašta več 1.5g. imao sam par krivih pošiljki ali su mi bez da sam im vračao robu poslali na svoj trošak drugu. Pričamo o preko 200 narudžbi!

Za sada se nemogu potužiti na njih!
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: goodluckbuy

Reply #16
To mi dovoljno govori! Hvala!
MAK Zapad

Odg: goodluckbuy

Reply #17
Meni su prva dva paketa stigla uredno i brzo, ali je zato treći došao do Zagreba i oni ga vratili natrag. Sad se dopisuje s njima da vidim što je. Naši vele da nije bio adresiranji kinez veli da je. Tražio sam ga da mi proba poslikati paket da vidim kaj su napisali i ko je zeznuo na kraju

Čak su mi jednom i stornirali narudžbu i uredno vratili novac

Odg: goodluckbuy

Reply #18
mozda i jesu ok al im izbor za avionase i nije nesto..a ni cijene..no nek se nade u linkovima..
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: goodluckbuy

Reply #19
Imaju motore za multi koji su mi interesantni, cijena nije najbolja na netu (ali zato ni najskuplja) ali je zato shipping free
MAK Zapad

Odg: goodluckbuy

Reply #20
ja sam kod njih uzeo frame za quad. Kad mi je jedan nosač motora napukao pitao sam dali ima rezernih a on mi je poslao 3 komada đaba.
Ko leti vrijedi,
ko vrijedi leti,
ko ne leti ne vrijedi!

Odg: goodluckbuy

Reply #21
Ja do sada imam dobra iskustva, jedino su zadnje dvije nardužbe čekali 2 tjedna prije nego li su ih poslali.